Je krásna, mladá a je milenka môjho manžela

Príspevok v téme: Je krásna, mladá a je milenka môjho manžela
manzelka29

Mám 29 rokov, krásneho syna a donedávna aj perfektného muža. Všetko sa to začalo, keď som stratila prácu a nedokázala som sa zamestnať. Odišla som teda do Čiech, kde tri týždne pracujem, dva som doma. Manžel sa zatial stará o nášho synčeka. Viem, nie veľmi správne riešenie, ale hypotéka za nový byt a leasing za auto nás k tomu donútili. Môj drahý, opustený manželík si zatiaľ našiel milenku. Poznám ju, je krásna, mladá, inteligentná, ambiciózna študentka proti ktorej moje konfekčná veľkosť XXL nemá šancu. Môj manžel bol aj je veľlmi príťažlivý muž a vždy mi tlačil do hlavy, že jemu na kráse nezáleží, vraj som pre neho tá najkrajšia a teraz si nájde výstavný kus. Inak, všetko popiera, zatĺka..Naozaj neviem čo mám robiť, nechcem ho stratiť, sme spolu už 10 rokov, máme všetko spoločné, krásneho syna. Lenže keď sa tá mladá rozhodne, že ho chce iba pre seba, tak som skončila. Mám bojovať??Nestratím tým svoju hrdosť??? Alebo ho poslať za jeho \" kočkou\" a zariadiť si život po svojom??

lionesssssss

laurina, tvoj tatko je zrejme jeden zrelý, rozumný a vyrovnaný muž s primeraným rebríčkom hodnôt a s cennými životnými skúsenosťami... zrejme vie, že život nie je o tom, aby si napĺňal iba svoje nesplnené potreby a že problémy v manželstve sa neriešia milenkami

Laurina22

Jajka asi doma vsetko nemal.Moj otec je teraz vo veku ze by mal obhanat mlade sukne v mojom veku a neobhana.A nikdy neobhanal.A bol o neho zaujem.Ale zaujem nema on.Lebo je spokojny.

lionesssssss

Laurina, len zase... niektorí chlapi majú také trošku nereálne požiadavky... ono, ženy nie sú na to aby sa stresovali celý život kvôli tomu, či má chlap všetko a či je so všetkým spokojný...

ja som skôr názoru, že NORMÁLNY chlap nepodvádza ! čiže, nemusí mať doma totálne všetko tip top a byť vždy a za každých okolností so všetkým spokojný, pretože normálny chlap vie, že život a celý svet sa netočí len okolo jeho potrieb a jeho spokojnosti

jajka001_

no, teraz uz odhanat nemusim, to bolo na zaciatku
ale svoj nazor na ne nezmenim
mile dievcata, zeny ktore boli podvedene vam mozu povedat ze ich manzel mal doma vsetko vsetko akurat ze s nim zamavali hormony a dostal chut na mlade masko...o com myslite ze su ti 40tnici s 20kami.
uz neodhanam, neboj, uz nie je taky sexy :)
slobodneho namotate lahko? hej? :) slobodny ma vyssie naroky kedze hlada zenu na cely zivot a nie len spestrenie do postele