chcú mladé starších?

Adulka

na to že máš 38 a páčia sa ti aj 15 ročne,to je trochu blbe. keby si písal aspoň o 25 ročných babach, to už sú dospelé.ale 15 ročne deti ? to sa mi v pohode nezdá. iné je ked ma 50 ročný chlap 25 ročnú ženu, obaja sú dospeli a je to ich vec ale . . . 15 ročne ? ? !

alicka-20

mladé chcú starších hlavne ak sú úspešní a niečo dokízali čo sa adekvátne odzkadľuje na ich konte, aute.... . Inak si nemysli, že mladé žabky bažia po 40 ročnom prepotenom frustrovanom chlapovi len zato že je straší. Tak to HAHA, moja kamoška to ohodnotila celkom fajn. Chodila len so staršími a pred nami ich ohovárala ako vizerajú atď - to je ale extrém. Určite jej viacej pasoval mladý chalan s ktorým mala spoločné záujmi a rozumel jej pubertálnym výčinom.
Ale nehádzem všetkých do jedného vreca, lebo je veľa báb ktoré nechcú mladého pubertáka ale staršieho chlapa.
Takže to nezáleží na veku ale na povahe.

mojko

Ďakujem za dalšie príspevky aj ked väčšinou len komunikujete medzi sebou.................tak sa majte idem hladať ďalej...až by niečo som registrovaný...stačí napísať.pa.

puma

pocuvaj si ina maska:)))))
genialne pablo ale ok takze .je to normalne? no a si teras na pokeci? a pises si tam somnou?