Crevna sprcha

elle

Moj znamy na to chodil pravidelne a po par procedurach mal taku zapchu, ze sa nevedel svojvolne vyprazdniť. Uplne mu to znicilo crevnu floru. Crevna sprcha nenahradi spravny zivotny styl. Tak isto ako creva je zanesena aj pecen, pluca, mechur. Treba precistit cely organizmus ak chceme mat ciste aj hrube crevo :-)

tasa

nemyslim si ze by mydlova voda robila dobre crevam......ked tak, certifikovany pripravok, schvaleny MZ, alebo ako EU. Zial, dava sa mydlova voda-informujte sa na to pred kazdym klystirom!moze vyvolat alergiu s krvacanim-nasledne ulceroznu kolitidu, pozor na to....inak je rozdiel mydlo a mydlo, ale ziadne nie je schvalene/oficialne/

aida

ja crevnu sprchu mozem len doporucit,je to vyborna vec ,ako sa zbavit necistot,ktore sa priliepaju na steny hrubeho creva cely nas zivot, ved skuste sa nad tym len logicky zamysliet a popremyslat.Mam priatela lekara,ktory sa touto metodou zaobera v Amerike-hydro-colon a je to naozaj velmi dobra vec pre organizmus-tzv.vnutorna ocista-takze ziadne strachy a do toho:-)))

elle

črevnú sprchu by som určite nedoporučila, lebo tým že ti odtial všetko zlé vymyjú, zároveň vypláchnu aj tvoju črevnú floru, čo ti môže ublížiť. Ked sa prečistíš pitím zeleninových a ovocných čtiav (rovno z odštavňovača), vyčistí ti to nielen črevo ale celý organizmus. črevná sprcha je to isté, ako ked na aute vyčistíš výfuk, no o motor sa vôbec nestaráš

niky3

ziadna mydlova voda, obycajna tepla voda,teploty tela,nie je to neprijemne, trva to asi pol hodinu.chodil som na to 2 roky, ziaden efekt, skor by som povedal, ze mi sprcha pohorsila stav criev.Najprv som bol nadseny, ale postupne nadsenie ochablo,inak nie je to lacna zalezitost a treba chodit najprv viackrat, potom to udrziavat, ale vravim, uz viac by som nesiel

ethel

myslím si,že to robia spôsobom ako sa robí klyzma-klystír,teda do nádoby sa napustí teplá voda s mydlovým roztokom a napustí sa do čreva.Už len toto je nepríjemné,to mi robili pred pôrodom a nevydržala som v sebe tú vodu ani 5 minút...

monty

skoda ja by som aj chcela ist ale rada by som pocut nejake osobne skusenosti. mozno sa este niekto ozve. zatial dakujem.

samko r.

Neviem, každý o nej vypráva, čítal som už aj chvály, ale sťažnosti, niekto písal že je to OK, niekto že to bolí, Veru rád by som poradil, ale toto neviem. Údajne to má "vysprchovať" a očistiť črevá.