Je to normalne a mám mu odpustit?

Príspevok v téme: Je to normalne a mám mu odpustit?
prekvapena22

Je normalne keď moj priatel ktoreho mam 1,9 roka ma v notebooku fotky nahych svojich kamaratiek? su tam asi 4take fotky a ostatne stiahnute z internetu. tie z netu by mi nevadili ale čo tie kamaratky?. notebook si kupoval ked sme boli spolu asi rok a povedal mi že ako si kopiroval veci z PC tak sa mu skopirovalo aj toto len preco si to nevyazal?. on mi povedal že si ani neuvedomuje že to tam ma a mna to hrozne trapi. tie fotky mu vraj už skor ako sme boli spolu len ma trapi to že naco ich ma? to mu neičo na mne chyba?

radena

Povedz mu: vymaz tie fotky, prosim ta, je mi to neprijemne, nezda sa mi to vhodne a omrza ma to.
No a za tym by som sa este spytala, ci s nimi nieco ma.
Keby si sa v tom velmi chcela rypat, mozes aj zistit, kedy tie fotky stiahol, ale kasli na to.

prekvapena22

nie nechodi lebo dve su mimo slovenska a takto verím tomu že tie fotky mal skor ako sme boli spolu len prečo si ich nevymazal to ma štve:( jasne že to vymažem s tým nech počíta.. čo by ste robili na mojom mieste?

xy:) dobrý npad a nech laskavo kuka na mna

uhlie

Nechapem, co mu chces vlastne odpustat. Sak ked ti to vadi, tak si daj aj ty fotky svojich priatelov s holym udom a mas pokoj.

radena

xy:)To nema zmysel, ide tu o rozmanitost, priatelku ma predsa v posteli, kedy chce, urcite si jej nahe fotky pozerat nebude. Na beton.

radena

Co su to za dievcata? Neviem si predstavit, ako sa niekto moze dostat k fotkam holych kamosiek... Vycapili si ich na internet? Su to jeho byvale? Spal s nimi? Aj keby to tak bolo, je to minulost, tak nech raci ocumovat teba, nie nejake ubohe obrazky. To s nimi chodi na pivo a medzitym si vymienaju fotky alebo ako? Vymazat a basta.

prekvapena22

a co mam urobit?.. nie my sme neboli spolu odvtedy ako som mu to nasla to som mu len po telefone povedala že mu to vymazem a on že si to vymaze sam že sa možem pozerat. tak ja neviem .. zase nechcem byt na neho ako sekere že mu nic nedovolim ale toto je vela asi..

bibi123

prekvapena22-podla mna Ti klame, co Ti mal povedat, ze si ich stiahol vcera? Ak by tam boli vyse roka a nechcel ich tam mat, uz ich davno vymaze, ved fotky strasne spomaluju comp svojou velkostou.. podla mna ich chcel zazalohovat, preto Ti ich nedovolil ihned vymazat... ale velmi sa Ti cudujem, keby som bola na Tvojom mieste, tak by notebook hned letel von oknom a nech si vysvetluje vrabcom dovody, ked si ho bude zbierat... Vies, chlap si dovoli to, co mu len Ty sama dovolis. Ak nezakrocis raznejsie, tak si bude dovolovat este viac... Ale nechapem, co si ich hned nevymazala, ked si ich nasla...

prekvapena22

nejde o to ci mu to nechcem dovolit ale naco to tam ma mat ved ma aj moje fotky a prekaza mi že tam ma tie kamaratky.. keby tam ma nejake nezname tak pohoda ale toto? no neviem.. trapi ma to a neviem či mu možem verit. povedal že si to vymaže ale ked som povedala že mu to ja chcem vymazat to mi dovolit nechce. ale že predomnou si to kludne vymaze tak ani tomu nechapem:(