Boky, brucho, driek?

Príspevok v téme: Boky, brucho, driek?
čoto?

Ahojte, prosim vas - ako sa vola ta cast tela - ktora previsa ked si dam bedrove nohavice :D ?? neviem ako to pomenovat. Proste, chcela by som z tade schudnut, len neviem na co mam hladat cviky, lebo niekto to vola boky, niekto brucho, niekto driek. Pre lepsie pochopenie uvadzam link na obrazok. Myslim ten zaber druhy zo spodu (tam je to pomenovane ako boky). Rovnake ako pani na obrazku pred zakrokom to mam aj ja - lenze mam 22 rokov!! A este jedna otazka. Co je lepsie na celulitidu? Cvicit, ci kremovat? :D www.bodycentrum.net

xy:)

oprava, hej, su to boky, pozrela som posledny obrazok, nie druhy odspodu. su na to cviky, ale su dost neprijemne. ale v podstate ked budes cvicit komplexne, tak sa to zmensi. inac som este nevidela bezca s hrubymi nohami, beh je jedna z najrychlejich metod ako sa dopracovat k stihlym noham, aspon u mna urcite.

čoto?

Fajn zeny, vyskusam ten beh. Ked sa trosku otepli :) Dufam ze na to nezabudnem a skusim najst nejake cviky na boky + ten stepper.

angela85

ja som z behu mala lytka aj stehna stihle. no ale ten moj beh nebol pretekarsky, ale pomohol
su to boky, lebo druhy obrazok od spodu su boky

čoto?

ja sa bojim ze pri behu naberiem svaly - lebo lytka mam uz dost hrube a aj stehna mam myslim celkom vymakane (len to nevidno, lebo je to schovane pod tukom :D). nie - vazne - stehna by som mohla dat doporiadku, len o tie lytka sa bojim, nechcem ich este rozsirovat.

čoto?

angela - s tym sprchovanim to skusim aj ja :))

cinni - tlakomer doma mame, len to je ten nafukovaci :D to by sa mi asi zle behalo, ked by som to musela stale nafukovat :D skusim aspon rychlu chodzu, behat sa mi velmi nechce - jedina vec zo sportu co vazne nemusim. Pripadne vytiahnem z pivnice skoro nepouzity stepper a pri spravach zamakam - a ak je ta pneumatika vazne na bokoch ako pisala angela, tak stepper by mohol byt na to dobry, nie?

angela85

inak ten beh je fakt zarucenim na schudnutie spodnej casti tela, ja som to skusila, pri tom som nedrzala ziadne diety a velmi mi to pomohlo na postavu, dokonca aj na brucho a k tomu aj zadok a stehna