Lubim dvoch muzov...a ani jedneho sa nechcem vzdat...

Príspevok v téme: Lubim dvoch muzov...a ani jedneho sa nechcem vzdat...
dilemná

ja viem robim chybu...ked zahybam svojmu chlapovi s inym...no aby bolo jasne mam 21r. nemam dlhy vztah..asi dva mesiace len no velmi si rozumieme, asi konecne fajn chalan ako ma byt a naviazal sa moc na mna..no ja co som poznala niekoho uz dlhsie len zvidenia som spoznala akurat viac osobnejsie..ze tomu druhemu s nim zahybam..aj ma to mrzi :( no ked som zas s nim tak je to proste neovladnutelne..obaja ma pritahuju narovnako a aj rozumovo su dost vyspelii ...len vybrat si je tazke..tak poradte..najlepsie s podobnymi skusenostami..

dilemna

sak ja nie som urazliva neboj nist :D len keby si cital vse co je tu napisane zistil by si ze ja nechcem byt naraz z dvomi ! bude to tazke ale vybrat si budem musiet...ano skutocne lubim len jedneho...ale ted druhy ma niecim viac nadchyna...super vyber si ....

ta3

"Lubim dvoch muzov...a ani jedneho sa nechcem vzdat..." a to mas 21?, ja by som povedala ze takych 7, neviem si predstavit ako je mozne lubit dvoch muzov naraz, no dajme tomu, ze sa Ti to prihodilo, ale ako si to predstavujes, ked sa nechces ani jedneho vzdat?, ze budes chodit s obidvomi sucasne? pripada mi to to velmi tvrdohlave a detinske, na dvoch stolickach sa sediet neda, budes si musiet vybrat, ak nechces stratit obidvoch, lebo to sa Ti lahko moze stat

dilemna

no ja v tom este nemam jasno...ja este neviem co ako..vies...a hej viem ako by to mohlo dopadnut ale my byvame dalej od seba cize je mala pravdepodobnost..ale diik aj tak za prispevok :)

milovna

tak predsa teda viac milujes toho svojho,ako toho s kym ho podvadzas :-) a sme doma.vies pre koho by si sa viac rozhodla.no ja som myslela,ze nemas v tom uplne jasno,a preto som teda ti skor navrhla pre toho s kym ho podvadzas,lebo ako som uz spominala,ked sa to dozvie ten oficialny,tak vies bude ho to velmi boliet a hlavne ti to bude vycitat mozno cely zivot,ked ti teda opusti a budes s nim uz navzdy :-)tak to vecsinou chodi,ze clovek to len tak lahko nepusti von z hlavy,ze mu partnerka raz bola neverna.uz ti nemusi verit,alebo ti to moze niekedy vratit,ked sa to jemu stane.ved skus sa vcitit do jeho situacie.ako by si sa ty citila?dokazala by si s nim byt nadalej,keby zistil,ze si mu bola neverna,alebo este horsia situacia,si predstav,ze po 2 rokoch chodenia raz na to pride,co si myslis,ze ako by sa citil?no asi by ta prizabil.teda to si myslim ja.neviem aka osoba je ten tvoj.mozno na to nikdy nepride a budete stastni :-)