Gynekologická prehliadka

lusy92

nie, ved ti to tu teraz pisem ,podla toho aky je odbornik... ale to ze som ho nasla bolo podla vizualneho kontakktu

lusy92

Laurina22 - lenze v mojom pripadev to vyslo na vybornu, pretoze je aj profik,:D tak nech uz tam chodim rada ked to musi byt:)v peknom cistom prostredi a ne spinave nemocnice:)

lusy92

ja som bola nedavno a velmi som sa tesila ( vybrala som si lekara podla vyzoru:D ale samozrejme aj podla kvality). vypisala mi kartu, a potom som tam sla, najprv sa ma pytal na vselijake otazky ohladom chorob, pohl.styku,atd. ak si ho uz mala, no si tam sadnes, ja som mala stastie ze mam uzasneho lekara co mi vsetko vysvetlil co prave robi, najprv mi tam dal take zrkadielka, otvoril krcok a skontroloval pohladom, neboli to akurat citis taky tlak, potom prehmatal zvnutra,zvonka, a nasledovalo sono, kde ti da dnu sondu a skontroluje maternicu, vajecniky, ci tam nie su cisty, a potom len vysetrenie prsnikov, absolutne ziadna bolest ako niektore strasia nic:) omnoho lepsie nez zubar:P

veronika1211

u mna to prebiehalo asi tak ze mi vypisala kartu, pytala sa ma na diagnozy z rodiny, zobrala krv, posadila na kreslo, prehmatala a to je vsetko.
velmi som sa bala. mala som vtedy 15 a od prvej navstevy tam chodim dokonca aj rada :)

lenkaaaa

nicoho s aneobavaj doktorka ta vysetrovat asi ani nebude ked tam ides prvy krat. len ti vypise kartu a popyta sa na zakladne veci