nechapem, preco stale placem..

Príspevok v téme: nechapem, preco stale placem..
el nino

nechapem to vazne...su dni kedy proste ma dojdem hocico, hocijaka blbovinka, ked mi priatel nieco povie,mile, i skarede na moju osobu, proste hocico. Zacina mi to fakt vadit, bo ani jeho to nebavi, a iba ma z toho neprijemne pocity, a skor je nahnevany, ze ma ma vidi plakat, uz mi to pripada ze sa mu to zacina hnusit, pohlad ako placem, hoci ma videl kedysi stale vysmiatu, cim to moze byt. hmmmmm....nechem byt taka citliva do kelu...

lulu123

elsa, mas kus i pravdu, nieco ma i trapi, a mozno je to tym....a mozno je to tym PMS, lea, stavila som na cajiky...trosku som posprtala net, a popremyslala, ze to mozu byt i stavy miernej depresie, a tak som proste kupila zopar cajikov na uvolnenie, relaxaciu, zensky, a lubovnik, ktory moze pomoct i zenam s PMS..raz za cas si dam Magneezko...na lepsiu naladku, a asi len musim zmenit pristup...a pohlad na vsetko, elsa mas pravdu, ale i tak ma trapi ze som dost taka emotivna, chcelo by to byt silnou zenskou, len ako? :) to teda by som sa cela naucit, byt vyrovnanejsii, silny clovek...bez toho aby so mnou emocie kyvali ako sa im ce...:/ mam sa este vela co ucit, len cim zacat...:/

leaa

no ja som to nemala len pred kramami ,ale uz skoro stale ....tak asi mas predmenstruacny syndrom PMS na to je hormonalna antikoncepcia ,alebo aj psychiatri maju na to liek

leaa

tak chod k psychiatrovi pre liek na poruchu nalady tieto vykivy poznam aj ja som to mala teraz uzivam liek sa to ustalilo hrozne vykivy som mala naladu furt inu raz plac raz smiech raz som toto chcela raz toto bordel v emociach ,vtierave myslienky potom slo v TV pekne nieco plakala som skarede nieco plakala potom z nicoho nic som plakala a tak ..uzivam AD a liek na poruchu nalady

Theshadows

To je dobre že sa vieš vyplakat niktorý ludia už nevedia ani plakat z neštastia. Sa ti uvolni.Plač kolko chceš a možeš aj ked si sama doma.

elsa5.5

el nino,tak zisti dôvod ked si bola volakedy vysmiata čo ťa zlomilo?všetko má svoju príčinu,treba nad tým porozmýšľať,sama si musíš utriediť myšlienky v hlave chod sa niekde sama prejsť zrovnať si veci v hlave,možno sa vo vzťahu trápiš len ho nechceš ukončiť...môže to byť aj niečo iné v tvojom vnútri...

el nino

no neviem velmi tomu neverim ze rak...a preto places a tak...ja som napr. vahy...a neviem...ci je to prave tym ale pochybujem....vazne ma to velmi trapi, ale co zas moj priatel to velmi nechape...a preto vazne sa bojim ze ho tymito stavmi stratim....len neviem co robit..vazne...:/