Šok (váha), musím schudnúť

Príspevok v téme: Šok (váha), musím schudnúť
Stivie99

Ja nemôžem uveriť .:/. Vždy som bola chudé dievča , mohla som jesť cokolvek a nepribrala som .. Teraz vyzerám vo všetkom hrozne ... velký zadok , boky, stehná .. Pre mňa to je velky sok ... vzdy som bola vychrtnutá ..(nezvyk).. Pri výške 170cm mám 68 kg .. Pritom pred rokom som mala 50 kg ... rozhodla som sa schudnúť 13 kg .. a na tuto trať idem od Pondelka :) ..znovu chcem vyzerať úžasne !! ... chudnúť budem asi mesiac a niečo ... potom uz len váhu udržať ! ... cawte .. ak sa chcete pridať šup sem .. mám 18r.

Stivie99

liek : áno viem že takto to je správne, lenže ja proste, ja sa poznám mna by tak dlho nebavilo a nevydrzala by som .. tak potom si chcem už len udržiavať váhu..

a DAKUJEM :)

lilek

ak by si o tom vedela az az...tak by si potom vedela ze je zdrave schudnut tak 2/3 kila mesacne :)) no kazdopadne vitaj a drzim palce ;)

Stivie99

ok možno nie za mesiac tak za 2 mesiace !! :D ale dám to dole .. ale ved ja som nepriberala cielene a chudnut idem cielene . a o zdravom chudnuí uz viem až až ...

lilek

ty si hlavne nastuduj zdrave chudnutie lebo si akurat tak ublizis,spomalis metabolizmus a navyse ta potom caka jojo efekt ako svina :)

takze ziadnych 13 kg za mesiac a uz vobec nie ziadne diety ;)

Stivie99

marysol :dakujem ;)

Inner: Lenže ja som asi pred 3 rokmi potrebovala dať 5 kg dole a v pohode za 2 tyzdne som dala a ani nijaka prisna dieta čiže verím si a som celkom mladá čiže by to malo ísť rýchlejšie .. ale DAKUJEM

Inner

za mesiac a nieco schudnut 13 kg?
Chudne sa kilo-dve za mesiac, ak nechces mat zdravotne nasledky a aby sa ti to nevratilo... treba mat pohyb, vela pohybu. hlavne nedietuj a nehladuj,...

marysol

Zlato, netráp sa,pokil som mala tolko rokov čo ty, výška 170 váha 50-56kg! a teraz? 59r výška 169 a 130kg! tak načo sa trápiš. príde klimakterium a všetko sa ti zrúti, ako domček z karát! držím ti palce....