Extra silná menštruácia

Príspevok v téme: Extra silná menštruácia
figaa

Ahojte,mám uplne silnú menštruáciu. Ráno musím utekať na wc, lebo to zo mna tečie a potom tam ešte sedim pol hodku, ako mi to kvapka. Je to strašné, lebo prvé dni nemôžem ani nikam ísť, lebo si musím dávať každých 20 min vložku. Dneska ráno som sa zobudila v kaluži v krvi. Neviem či je to normálne. Bola som liečená od 14. rokov na dlhodobu menštráciu, to je nad 40 dní. Vtedy som mala presne takúto. Má niekto skúsenosti? U lekára som už s tým bola, jedine mi pichli na zrážanie krvi. Čo s tým ? pomôžte. :(

bla bla

mala som presne to iste...v 14 rokoch asi 40 dnoovu menštruuaciu ... tieklo to neskutočne ... najrpv stale inekcie...a tak antikoncepcia...tá to vyriešila :) brala som u asi dve roky...a teraz je to v pohode...pravidelna a trváa ako má

henrus 47

Ahojte prosím vás potrebujem od vás pomoc. Mám len 14 rokov a mám neskutočne silnú menštruáciu . už fakt neviem čo mam robiť . Už som skúšala neskutočne veľa čajov ktoré by ju mali zmierniť ale nič mi nepomáha .

mataBB

ja beriem yaz a pri nej sa mi tiez dost zoslabil menzes..ja som mavala aj 8 dni a tiez dost silny a teraz mam 3...ale tam je to aj preto ze je to 24+4..cize len 4 placebo tabletky

dobra vila

Aj ja mavam velmi silnu menstruaciu :(, maxi tampon (so zelenym pruzkom) mi vydrzi tak hodinu! Neviem si predstavit, ako takto budem fungovat, lebo uz teraz mam ine nervy, ked ich dostanem napriklad v den, ked idem do skoly na cely den a pridem az vecer...nestiham behat na zachod, ziadna sprcha (nebyvam na intraku). Ja ich mavam silne vlastne uz odkedy som ich dostala + dost dlhe a v prvy den mam strasne bolesti, hnacky...toto sa vola pozehnanie. Zaujimalo by ma, je na toto KONKRETNA antika?? Lebo tych antikoncepcii je strasne vela, to si iba lekar pleskne po bruchu a jednu predpise? Brala som 2 rozne druhy prave pre tento problem a ani jedna mi nepomohla vobec! Zjave mi ani nerobili dobre, cim dlhsie som ich brala (6mesiacov jeden, 9 mesiacov dalsi druh - tym hrosie mi bolo :-/ )

jankaaaaaaaa

askorutin nic moc, velmi nezabera. radsej zajdi za gyn, nech ti spravia komlexne vysetrenia. niekde pricina musi byt. tam ti predpisu aj lieky, ktore zaberaju

mataBB

no tomu sa hovori mudra rada...nech si da rovno antiku alebo inu hormonalnu liecbu, bez toho, aby vyskusala nieco volnopredajne?? anjelik ty musis mat velku uctu k vlastnemu telu...

anjelik9

zajdi ku gynekologičke nech ti niečo na to da bud antiku abo niečo len s jednym hormonom ale ten ascorutin ti podla mna nepomože ja to môžem jesť jak lentilky a žiadna zmena mamina to volakedy tiež brala tiež jej to nepomohlo...popr. poskusat nejake doplny či už tablety abo čaje na silny menzes ktore majú aký taký vplyv na menzes

ja chcem skúsiť tento čaj len som sa k nemu ešte nedostala :)www.joga-ajurveda.sk