Mam veľky problem s akne

simonakkk

Dobrý večer,
na problémy s akné by som Vám chcela odporučiť produkty Deborah Dermolab, ktoré nájdete na stránke www.hitcosmetics.sk
Produkty sú kvalitné a vo výhodných cenách.
Odporúčala by som čistiace séra a pleťové krémy, ktoré su hydratačné a nezanechávajú na pleti mastný film. Nie sú parfumované, preto vyhovujú aj citlivej pokožke!!
Zaručená spokojnosť po jednom týždni používania.

annfh

Tabletky na akné - derminax.lv Dnes uplynú 2 mesiace od začiatku mojej liečby a účinky sú naozaj uspokojivé. Zmizli aj tie hrozné vyrážky. Veľmi odporúčam.

zena

EV365, akné "rozhodne" NEspôsobujú roztoče a Swistica pravdu má, či sa ti to páči alebo nie!
Roztoče Dermatophagoides pteronyssinus a Dermatophagoides farinae (najviac zastúpené) spôsobujú u citlivých osôb ALERGICKÉ reakcie, ktoré sa prejavujú o.i. urtikáriou, čo síce vyrážky sú (červené a svrbivé), ale nie je to akné.

swistica

Stacilo napisat odpoved na otazku s odvolanim na relevantny zdroj pripadne vyvratit moje tvrdenie o pricinach vzniku akne. No niekomu staci napisat len smile.

swistica

A co teraz? :-)
Akne vznika predovsetkym v dosledku hormonalnej nerovnovahy, zleho stravovania, potravinovej intolerancie, zlej starostlivosti o pokozku, komedonnymi latkami v kozmetike, typom pokozky co je dane geneticky a samozrejme i kombinaciou tychto faktorov. Rozhodne akne nevznika ,,obvykle,, vplyvom roztocov ako tu pises. Ak si si nasla nejaky latinsky nazov, mozes este doplnit percentualny podiel, aby sme vedeli kolko percent je u teba slovo ,,obvykle,,.
PS: vsimla som si ta aj v inych temach. Neviem co je tvojim cielom, no bud nemas o väcsine zdravotnickych tem ani sajn, alebo tu zamerne siris paniku.