Mam veľky problem s akne

tibiana

ahojte, vrele odporucam skinoren krem, je naozaj ucinny. Po troch dnoch mi zapaly na pleti zmizli, naozaj! na chrbat mi predpisala Zinerit..ten naopak absolutne nezabera. Cize stale ma trapi chrbat, neviete co by nan zabralo?
Dakujem

nikuska

ludia,ja tym tiez trpim,aj ked uz nie v takej miere ako pred tym.je pravda to, ze sa tym netreba moc zaoberat,podla mna pomohlo aj to..mne osobne pomohol skinoren.len ho treba s mierou,lebo potom vam moc zacne vysusovat kozu. a s.o.s. rada, pre novu vyrazku..PROSTE ZMIESAJTE MED SO SOLOU...med zvlacnuje pokozku,a sol zabrnuje zapalu..ja mam plet od toho omnoho jemnejsiu,a potom to ani na slnku nevyzera tak hrozne zle...a inak holky..ani vy nemate radi leto,ked musite pouzivat make-up,a ked na vas svieti slnko, tak hruuuza ..kazdy detail sa na tom da vidiet:-(...tak sa majte pekne..a drzim vsetkym palceky..ale vsetci sme na jednej lodi--ahojtee..kto chce,nech sa mi ozve na mailik:-) som tam kazdy den..

daniuska

ahojte.s akne som sa trapila od pubery skoto 10 rokov..a teraz konecne!!!!sa mi dari ho zbavit.totiz vsetky tie pripravky proti akne co hockde kupite a su reklamy na ne,su tak drazdive a vysusuju,ze z toho sa koza zapali a vznikne nove akne..podobne aj Normaderm mi zle robil,v lekarni mi povedali ze to nie je na citlivu pokozkulebo je to velmichemicke. Mne pomohlo umyvacia kocka-mydlo SEBAMED(dostat v lekarni,rada od koznej)umyvat tvar rano a vecer iba tym a na noc krem na citlivu akne plet od Avéne Cleanance K.rano len velmi lahky hydratacny kremik.treba davat pozor na stravu,kazdy den ist na velku potrebu(zanesene creva zhorsuje akne-mne pomahaju probiotika Biopron, aj kvasink.problemy od vtedy mi zmizli)a mne to pomohlo.tak dufam ze sa to aj niekomu inemu osvedci a bude mat po starostiach s akne ako ja.drzte sa

viciousowa

serwus ludia,ja som brala roaccutan a fakt mi to pomohlo,ani stopa po akne!!ale teraz presiel asi polrok,mozno menej,co uz neberiem roaccutan a zasa sa mi wyrazky wratili!!newiete mi pomoct??momentalne pouziwam nejaku wodicku od vichy-normaderm,ale nejako moc nezabera....a nema tu niekto skusenost s laserom?? kolko to stoji a pod..pa dakujem =))

roxynka

noo ja mam welke problemy s akne.nenawidim ho.mam 14 a vyskusala som toho strasne vela.pravidelne chodim na kozmetiku a naozaj pomaha aj ked to bolí.kremikov som vyskusala velmi vela a skoro vsetky mi vysusovali tvar a koza sa mi zlupovala.Celkom dobry je na tvar krem DUAC. Vichy tiez nebol zly ale ani mi nejak extra nepomohol.Vsetkym babam co maju akne drzim palce.a navstevujte tu kozmeticku!!

alik

ahojte baby.. tiez mam akne a vyskusala som uz asi vsetko...normaderm neodporucam, zbytocne vyhodene peniaze, yadine pouzivam...no nic moc.. ale mam to len stvrty mesiac.. najlepsi vysledok zaznamenavam teraz, ked som prestala pouzivat vsetky somariny ako masticky, ktore strasne vysusuju a robili sa mi ekzemy, aj z tea tree oleja, treba to s nim opatrne, hlavne s vyssim vytazkom... pouzivam len decke mydlo a denny krem, peeling na vecer a vysledok je lepsi ako to bolo predtym...a hlavne, vykaslite sa na to, psychika robi vela! no a kto by uvazoval nad HERBALINE, tak ani neskusajte, je to oblbovak...kamosky maju skusenosti:-)

markketa

ahoj lubka.neviem kolko mas rokov,ale skus ten normaderm od vichy,je fakt dobrý.ak mas svoj vek možes skusit aj antikoncepciu diane35,alebo yadine,obe su vyborne na plet.su ale dost finančne naročne.ešte ti možem poradit kozmetičku a laisrom,pomaha to aj na egzémi atd.....skus.ta liečba lejsrom stoji cca200sk,a chodi sa 2krat za tyžden,potom stači raz,až problemi uplne zmiznu.vyskušaj ak maš možnost.

luba

Mám problémy s čiernymi uhrami a vyrážkami v okolí nosa a navyše mám na tvári ekzém. Používala som rôzne prípravky,ktoré neobsahovali alkohol.Vôbec mi to nepomohlo.Pokial poznáte prípravky, alebo bylinkové obklady, ktoré liečia akné a vyrážky a zároveň nevysušujú ekzém tak napíšte.Ďakujem

Lana

zdravim vsetkych tu pritomnych, aj ja mam problem s akne, sice len mierny, ale mam....nevedela som najst vhodnu kozmetiku, ale odkedy som si na nete nasla ajurvedsku kozmetiku HERBLINE, moje problemi ustupili uplne.....roky som tapala a teraz mam uplne citstu plet...najdete si tam vhodnu kozmetiku podla typu pleti, vyborne su aj sampony, gel ALOE a vlasovy olej...vrelo odporucam....a samozrejme je dolezita zivotosprava....pa