zacinam trpiet uzkostnou poruchou??

Príspevok v téme: zacinam trpiet uzkostnou poruchou??
katka0063

ahojte ludia...mam hrozny pocit ze sa u mna zacina prejavovat uzkostna porucha....asi 3 tyzdne dozadu sa mi v noci stalo ked som bola sama na intraku na celej bunke ze pri zaspavani som sa strhla znicoho nic a tak divne sa mi krutila hlava...to sposobilo ze som sa zacala velmi bat co sa so mnou deje ,potom som sa zacala aj dost triast a strasne som sa bala ze som aj volala nasim domov v noci....a odvtedy sa tym padom toho bojim ze sa to stane zas, a ked som sama na bunke tak sa mi to aj stava ale nie az v takej intenzite...lenze vtedy to bolo len tak v noci teraz zase niekedy aj cez den hlavne rano sa citim tak divne...a nejakou nahodou sa narazila tuto na temu kde jedna baba pisala ze ma strach zo vsetkeho ona to mala hrozne ona sa bala uplne vsetkeho tak jej napisali ze trpi uzkostnou poruchou ... precitala som si toto www.zdravie.sk

a takmer vsetky priznaky tam na mna sedia...uplne som sa nasla v tom buseni srdca a zvysenom tepe + chvenie + tazke dychanie + nevolnost od zaludka...ja mam akoby niekedy aj take zuzene hrdlo no a vsetko to potom bvyustuje do toho ze sa zacnem bat ze co sa so mnou stane,ci nezomriem alebo nezosaliem presne ako sa to pise v tych dalsich psychologickych priznakoch....co mam robit? :-((