Stále nadržaná-sex

Sionka

kup si nejake hračky a uspokoj sa sama. SKus guličky, poriadny triple vibrator, rizne stimulatory, geliky, aby to lepšie klzalo a uvidiš, že budeš spokojna

laco1312

Mam taky problem mam ptiatelku sktorou sme si uzivaly rozdavaly sme si to vzdy ked sa dalo. Ale odkedy som zacal viac pracovat aj ona aby sme sa maly lepsie tak nato uz nema chut vobec nic nepomaha uz sme skusaly cokolvek ona by aj chcela ale neda sa jej. Nevedely by ste poradit co by jej bolo ? Chcela by nieco poriadne silne co by malo viac menej okamzity ucinok. Dakujem za vsetky mudre rady.

Gangstershit

Muslicka001 ak si z košíc Ozvy sa mi na mail gangstershit@azet.sk alebo na číslo 0950616489 a uvoľníme sa spolu.

Gordon Flash

Ahoj, kľudne sa sprav toľko krát koľko máš na to chuť..ja tiež mám taký problém..Gangstershit na pokeci..

Mitino

Martinka a co tak si najst niekoho, kto by ti tvoju ziadostivost ukojil? Bol by aj baran cely, aj vlk syty, ako sa hovori ;)

martina 24

Mam ten isty problem. Aj ja som stale nadrzana. V robote, v mhd, doma proste furt. Je to velmi nepríjemne a obtazuje mi to zivot. Mam 40 rokov a nikdy predtym sa mi nieco take nestavalo. Som zufala.