chudnutie a chlieb?

cinni

ja jem pecivo takmer kazdy den, ale len raz do dna.. bud na veceru, alebo na ranajky..max 70 gramov, celozrnne jedine..podla mna na pecive nieje nic zle, ak sa s nim neprehana a clovek ho neje ku kazdemu chodu..a pecivo by malo byt sucastou jedalnicka, nieje to nic zle

mia_11

moj priatel napriklad vylúčil uplne chlieb v akejkolvek podobe a schudol 8kg za mesiac,predtým ho jedol často... ale ak ti môžem poradiť namiesto chlebu k šalátu si skús uvariť celozrnnu ryžu,je velmi zdrava ale ak ti nechuti tak si uvar aj obyčajnu stále lepšie ako chlieb :)

ss122

celozrnné pečivo a chlieb sú veľmi zdravé obsahujú množtvo vitamínov , minerálov a vlákniny skvelá voľba na chudnutie

Sisi1357

Celozrnny chlieb kludne na R ale D okolo 70 80 gramov a poobede tak 30 alebo 40. Ja kupujem 100percentny celozrnny slatinsky chlieb

lilek

ahoj pri chudnuti trosku obmedzit ale kludne 1 krajec celozrneho peciva k jedlu si mozes dat, a co som citala v casakoch co sa specializuju na cvicenie a zdravu stravu tak tam v jedalnickoch je napr aj k desiate 3 knacbroty a pod.

ja chudnem zdravou stravou a celozrne pecivo jem tiez a ide to dole 1kg tyzdenne, denne zjem tak 2-3kusky :)