nechce sex

Príspevok v téme: nechce sex
barny

Caute.Moja partnerka ma rada krátky sex potom ju to páli( lubrikant nechce) a ďalši sex už nechce. análny sex odmieta ten nechce vôbec a pre mňa je to užasné... A orálny sex sem tam mi ho spravy 1-2 za mesiac ale tiež to robí nerada....A orál tak isto milujem... Som na vine ja alebo ona ma nejaky psychicky blok? pritom sme spolu už skoro 5 rokov Dakujem za rady

barny

hak si už dala inú predpísať. Ano keď si da vínko tak rovno zaspí a mne ostane tupý pohlad na stenu. A ja by som sa premiloval celú noc

jankaaaaaaaa

mala by ju zmenit asi. nechapem preco nechce pouzivat ten lubrikant-. ale mozno jej nevyhovujes v sexe alebo ju nevzrusujes dostatocne

mary-anne

a nezistil si, čo je pre nu afodiziakum?
ja som tiež taká, že bez sexu vydržím , ale ked si dám vínko, tak sa to zmení :))

barny

Vždy bola taká som si myslel že preto lebo spolu nebývame tak nato neni vela príležitosti ale teraz bývame spolu skoro 2 roky a nič sa nezmenilo a teraz mi to začalo vadiť

mary-anne

ako píše janka, je možné, že máte nepreliečenú infekciu obaja..
a prečo nechce lubrikant?? ved niekedy to bez neho nejde .. je to výborná vec .. a možno práve preto ju to páli, že je suchá a má to potom podráždené, lenže bez lubrikantu to nepôjde ..

a vždy bola takáto? sa čudujem teda, ste spolu už 5rokov ....