Ak ma dievca cierne vlasy a svetlu plet..

goccia

ja mam ziarivo bielu plet :) a mala som isty cas aj cierne vlasy. ludia mi to chvalili. ale po dvoch mesiacoch ma to prestalo bavit. povodne mam strednehnedu farbu vlasov.

lochness

michaelle, vies co skus poprosit niekoho kto robi v Photoshope aby ti upravil vlasy na nejakej tvojej fotke na cierno (netreba na to vela zrucnosti, staci len hruba zmena farby aby si videla ako to celkovo vyzera)

ja som si tak menila ked som si chcela dat tmavocervenu farbu, vyzeralo to na foto super aj ked som sa obavala lebo som tiez dost bledy typ s povodne svetlohnedymi vlasami - nakoniec mam tmavohnedu farbu s cervenymi odleskami a vyzera to este lepsie a prirodzenejsie :)

xeniaX

Zeny s ciernymi vlasmi su velmi zaujimave a sexi, velmi sa mi paci tento studeny typ, ciernovlasky su vzdy in a vzdy aj budu... Ale nie kazdemu cierna pristane, moja kamoska si raz prefarbila vlasy na cierno, mala svetlu pokozku a absolutne jej to nepristalo. Inak to to odporucam, len ak nemas velmi svetle vlasy, inak to bude fakt divne a bude to velmi vidno ako pisala Sue. Na tmavo hnedych je napr. cierna ovela prirrodzeniejsia a krajsia...

Sue..

a vlasy si farbis alebo mas tmave prirodzene?
predpokladam,ze farbis a uprimne podla mna to vyzera otrasne ak na ciernych vlasoch vidno,ze su farbene,vyzera to strasne neprirodzene a tvrdo...

lochness

pokial neplanujes byt nejaka smiesna emacka, tak podla mna to bude fajn - som baba a celkom sa mi paci taky snehulienkovsky alebo jemne goticky look :)

xeniaX

...tak vyzera ako Snehulienka ;)
Je to individualne podla mna, to by sme ta museli vidiet, ci sa k tebe cierne vlasy hodia...