ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Liecitel okolie Sabinov, vola sa Fabian

Janička
Detaily

Prosím kto by mi mohol pomocť s adresou pána liečiteľa Fabiana z okolia Sabinova ??? Voped ďakujem !

Richard98
Detaily

Majorka neviem čo tu trepeš.... Pan Fabian je normalny človek kt. ti vie pomoct.Ja som prišiel za nim zo svalom lebo doktory mi hovorily že je to nador. Povedal mi že je to roztrhnuti posunuti sval. Na magnetickej r. povedali to iste :) Pomôze vam z čim len chcete.

majorka
Detaily

Je to nebezpečný psychopat,potrebuje byť hospitalizovaný na psychiatrii v klietke, ktorý každému rozpráva, že svoje deti najebal, lebo nenávidí ženy. Nech mu nikdy nepomáhajú policajti, lebo všetko zvaľuje na osud, nech mu niekto rozkope vajcia a on kokot povie, že to je osud a nech kope ďalej do neho a jemu rovno do hlavy. To je jeho život

Pavol 636
Detaily

Verte či neverte, to čo mi povedal sa do písmena potvrdilo magnetickou rezonanciou a ďalšími odbornými vyšetreniami, je to príjemný chlap a má veľmi dobré vystupovanie. Tým negatívnym správam a informáciám neverte. Nebudem opakovať pozitívne veci je ich dosť, fakt dosť. Bez neho by som mal dosť ťažký život. Každý má iný zdravotný problém, tak nebudem rozvádzať rôzne situácie a to čom tam videl a zažil, ale chcem potvrdiť, že sa to oplatí ak si už neviete dať rady s daným problémom. Na 300 % splní Vaše očakávanie.
PS: medzi jeho klientelu patria aj lekári a iný zdravotný personal, bankári, montéri, starí a mladí ľudia a nevidel som nikoho aby odišiel nespokojný, alebo bezradný... pekný deň.

Textová Inzercia

Lyžovačka & wellness v Hoteli Partizán****

Vychutnajte si krásy zimných dní a dokonale zrelaxujte v jednom z najkrajších wellness centier na Slovensku!

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.