Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Liecitel okolie Sabinov, vola sa Fabian

Richard98

Majorka neviem čo tu trepeš.... Pan Fabian je normalny človek kt. ti vie pomoct.Ja som prišiel za nim zo svalom lebo doktory mi hovorily že je to nador. Povedal mi že je to roztrhnuti posunuti sval. Na magnetickej r. povedali to iste :) Pomôze vam z čim len chcete.

majorka

Je to nebezpečný psychopat,potrebuje byť hospitalizovaný na psychiatrii v klietke, ktorý každému rozpráva, že svoje deti najebal, lebo nenávidí ženy. Nech mu nikdy nepomáhajú policajti, lebo všetko zvaľuje na osud, nech mu niekto rozkope vajcia a on kokot povie, že to je osud a nech kope ďalej do neho a jemu rovno do hlavy. To je jeho život

Pavol 636

Verte či neverte, to čo mi povedal sa do písmena potvrdilo magnetickou rezonanciou a ďalšími odbornými vyšetreniami, je to príjemný chlap a má veľmi dobré vystupovanie. Tým negatívnym správam a informáciám neverte. Nebudem opakovať pozitívne veci je ich dosť, fakt dosť. Bez neho by som mal dosť ťažký život. Každý má iný zdravotný problém, tak nebudem rozvádzať rôzne situácie a to čom tam videl a zažil, ale chcem potvrdiť, že sa to oplatí ak si už neviete dať rady s daným problémom. Na 300 % splní Vaše očakávanie.
PS: medzi jeho klientelu patria aj lekári a iný zdravotný personal, bankári, montéri, starí a mladí ľudia a nevidel som nikoho aby odišiel nespokojný, alebo bezradný... pekný deň.

Textová Inzercia

DOPRAJTE SI ČAS LEN PRE SEBA...

... NAVŠTÍVTE HOTEL PARTIZÁN - MIESTO KRÁSY A RELAXU

Chráňte svoju pečeň pomocou prírody!

Užívajte Hepafar – čisto prírodný produkt z výťažkov z artičoky. Kliknite sem a zistite viac o účinkoch Hepafaru.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.