Priateľ sa so mnou VRAJ nezabaví

Príspevok v téme: Priateľ sa so mnou VRAJ nezabaví
SashaXY

Ahojte, zaujímajú ma vaše názory na to, keď chlap odmieta vziať svoju partnerku von. Žijeme spolu, chodievame do kina, na večere, k priateľom, ale čo sa týka žúrok v meste, tak ma odmieta vziať, vraj sa pri mne nezabaví a neuvoľní. Že chce byť len s chalanmi. Jeho kamaráti tiež neberú priateľky von na party alebo žiadne nemajú. Vždy keď sa chcem o tom porozprávať, tak sa pohádame, pretože on nechce ustúpiť. Povedala som mu, že mne neprekáža, keď chodí na pánske jazdy, ale že potrebujem vidieť aspoň niekedy jeho záujem o to, že by sa chcel ísť zabaviť so mnou, ale on začne znova s tým, že pri mne sa nezabaví, že by som žiarlila a to on nepotrebuje. Pritom viem, že vonku nebýva len s chalanmi, postretávajú aj kamarátky, čiže to nie je vždy čisto pánska jazda. Keď mi takto ostro povie, že so mnou proste nepôjde a hotovo, tak mám zmiešané pocity a už sa mi premietajú v hlave najrôznejšie scenáre. Chcem mu veriť, ale neviem čo si mám pod tým už predstavovať.

JBS

no tak toto by si mu nemala darovat, spamataj sa a urob nieco podobne, co robi on tebe. pridi domov neskoro, v dobrej nalade a to vtedy, ked on bude trcat doma. drz si od neho odstup a daj mu najavo, ze nie je jediny a ze ty sa vies zabavit aj bez neho. ak ho netrkne a nebude ziarlit alebo nenajdete rozumne riesenie, nema to vyznam, lebo to by nebolo neskor lepsie ale len horsie. neviem ale takyto vztah by ma nebavil. to nie je pohoda ale ty zijes vlastne sustavne v napati, kedy zas pojde.

smajliQa

lea...

snad uz sa sasha zobudi, ja jej to tu celu dobu hovorim. tiez mam taketo pripady okolo seba,, a nie jeden...

lea26

SashaXY-takze moja skusenost, pripad ako Ty, exfrajer kazdy piatok od 22 do 6 rana odmrdany vonku akoze s chalanmi, mna nechcel zobrat, lebo sa so mnou nezabavi, lebo by musel trcat pri mne a nemohol by sa bavit s kamaratmi. Ak uz ma raz za tristvrte roka niekam zobral, tak na 2 hodiny, vzdy ho tam zdravili nejake baby, raz sa tam jedna na neho PREDOMNOU vrhla, on ju odsotil na zem, vraj to bola nejaka opita teenegerka, vzdy sme sli skoro hned domov, lebo ze je unaveny, nechce sa mu tam byt a blablabla (pritom som aj pekna, aj viem velmi dobre tancovat, takze zabavit som sa vedela, dokonca bez alkoholu, aby som nas aj odviezla, priviezla). Roky plynuli, robila som tahy, ze idem s kamaratkami von(vacsina je taktiez zadana a nechce behat po vonku, na VS som chodila mimo BA, takze sa aj vztahy pretrhli), tak som sla vzdy na noc k rodicom alebo bratovi, robila som aj tahy, aby akoze ziarlil, ze tam boli pekni muzi, ze ma balili, iste obdobie som ho vzdy vymkla, ked isiel von a musel ist spat do pivnice, velakrat sme sa pobili, ked som ho nechcela pustit von, skusala som sluby, slzy, vyhrazky, az som nakoniec rezignovala... Na moje narodeniny mi napisal byvaly, ze co robim, kedze bol frajer odmrdany prec, namiesto toho, aby oslavoval so mnou, tak som mu napisala, ze nic nerobim a on, ze by ma po tych rokoch rad videl, takze sme sli spolu zit do jedneho podniku, kde moj frajer vraj nechodieval, aby ma tam s nim nevidel a hadaj koho som tam stretla, ako sa muchloval s nejakou stetkou? Vtedy mal uz 37, takze never, ze sa to niekedy zmeni, ze z toho vyrastie, vaz si sama seba a hladaj si priatela, ktory Ta bude chciet mat pri sebe 24 hodin denne. Inac kamaratke sa stala podobna vec, ze frajer tiez takto chodil von na "panske jazdy" a raz rano nedosiel a ked mu volala, zdvihla mu to nejaka zena, ze prave XXXX spi, ze kto je a co chce...

smajliQa

jezisi sasha.... nebud hlupa.. ved ti to tu celu dobu rozpravame. je to devkar a ty mu to zeres aj s navyjakom.. somr ada ze sa stalo nieco taketo.. toto uz len tak nezahovori. nech ide do riti kreten jeden... este ta ide klamat do oci. najviac na chlapoch neznasam ked klamu. keby radsej povedali pravdu a zachovali sa fakt jak chlapi.. a ne jak zbabelci...
nepozastavuj sa nad tym, ci ste rozideny.. ked mu na tebe zalezi tak aj sam doleze... ty za nim nechod,, lebo zisti ze ta ma omotanu okolo prsta a bude v tom pokracovat

SashaXY

Dnes sa stala vec, mal mať pánsku jazdu lebo mal narodky, čo bolo okej a ja som sa tiež chystala von, keď som zistila, že tam volá nejaké baby. Rozčúlila som sa a on mi povedal že som hlúpa, že on ju tam volá len preto, lebo ju chce jeho kamarát. Ale predtým mi vysvetľoval, že tam nepôjdeme spolu, že to nerobí akciu pre kamošov, že to si ide len s chalanmi posedieť a opiť sa. A teraz toto??! Povedala som mu nech si robí čo chce, nech sa kľudne odsťahuje, že je obyčajný klamár a on sa ešte snažil to zahovoriť, že to on myslel tak, že nevolá frajerky kamarátov, ale kamarátky áno...a tak som sa zobrala a išla preč. a neviem čo si mám myslieť, ani neviem či sme rozídení alebo nie:/

elsa5.5

SashaXY,nie nemyslím tak že baví sa,ale tak že s nimi tancuje,zabáva sa,flirtuje a tak...,tam sa s nimi zabáva a ty čakáš doma na neho,mali by ste chodiť spoločne,ale to on nechce lebo pred tebou by nemohol flirtovať s nimi atd.

jajka001_

no vies, boji sa ze postretate tie baby co zvykne balit ked tam nie si a ony ta uvidia :)
vies , ja napriklad nemam problem pustit mojho muza sameho von s kamosmi, lebo ho dobre poznam a viem co tam bude robit. tiez on nikdy nemal problem ma vziat so sebou len teraz to uz tak casto nejde. ale to je ine ako to mate vy. my sme vzdy chodili vsade spolu a mali sme spolocnych kamaratov, ktorych som poznala a vedela som ako sa bavia a co su to za ludi.

SashaXY

Ja nechcem presviedčať nikoho a už vôbec nie seba, že to nie je v poriadku, práveže by som sa rada presvedčila o tom, že to v poriadku je. Zaujímalo ma aké majú s týmto skúsenosti iné ženy, pretože už nechcem myslieť na to, že za to môžu nejaké postranné úmysly.
Áno písala som, že inde chodíme spolu, ale toto je ten problém, ja by som bola rada, aby ma vzal aj niekedy niekam sa baviť do klubu, nepotrebujem k tomu jeho kamarátov môžeme ísť kľudne aj sami, len to on nechce, on so mnou nechce ísť, ani s nimi, ani sám. A potom mám pocit, že mi má ostať niečo ukryté...ale možno nad tým naozaj len moc rozmýšľam a nie je za tým nič hrozné len čisto chuť sa baviť s kamarátmi a oddýchnuť si svojím spôsobom a nebaviť sa o tom a neriešiť to stále. No neviem...

kdejeIQ

Tak ja neviem...na jednu stranu píšeš, že sa s tebou nechce chodiť zabávať, ale na začiatku si písala, že chodíte spolu na žúrky k priateľom, do kina a podobne. Tak zas si myslím, že na tom nie ste až tak zle. To, že sa potrebuje zabaviť aj sám je pochopitelné.
Možno by sa s tebou nezabavil preto, lebo (čo som už písala) majú s kamošmi svoju minulosť, svoje spoločné zážitky, svoj druh humoru a keďže ani oni si svoje polovičky so sebou neberú, tak by si im to "rozbíjala". Asi by sa nemohli baviť tak ako sa bavia bežne. A ty by si sa možno tiež necítila dobre.
Nechcem sa ho zastávať, to vôbec, len netreba hneď za všetkým vidieť také velké problémy. A keď sa silou mocou snažíš všetkých presvedčiť (aj seba), že to, čo robí tvoj priateľ nie je v poriadku, tak potom je to asi jasné...