po akom case vam zmizlo akne po hormonalnej antikoncepcii?

lucka987

adadka ved prave to ze ja viem ze som si to iba vsugerovala, stalo sa mi to parkrat aj pred tym ze by som vobec pomyslala o roakutane....predpisala mi ho kozna stvrtok poobede a zacala som brat az piatok rano ale uz stvrtok vecer som sa v noci strasne bala toho proste ja viem to je len moja psychikla ale bola som doma tak som to zacala brat a mamka ma podporovala mala som oporu ale zrazu vo vlaku ma to s kamoskami chytilo ze som musela brat lexaurin na ukludnenie tak som si vecer uz roakutane nedala ale aj tak v noci mi bolo blbo aj dneska v skole...tak mamka volala koznej a ona tiez vravela ze to nemoze byt z toho ze ked som uz zacala mam to prekonat a brat to...cize dala som si az teraz tu rannu tabletku, vcerajsiu vecernu som vynechala dufam ze to nebude nejaky problem....ja viem ze to je moja psychika len ale zas na druhej strane sa bojim ze mi to ten liek prehlbi este aj ked zase to bude asi o mojej psychike...nechapem co sa so mnou deje az donedavna som bola uplne vsetko v pohode zivot gombicka ziadne problemy

adadka

lucka987

tie vedlajsie účinky si si po takej krátkej dobe musela iba vsugerovať. Koľko mg berieš denne? Ja teraz 30 mg - to budem brať 6 týždňov a potom mi to kožná zníži. No pokiaľ pociťuješ nejaké depky, skús si nasadiť B komplex Forte. No nepoteším ťa, ja som Roacutane brala už aj pred dvoma rokmi a akné sa mi vrátilo.

katka1402

ja beriem HAK pol roka, mala som zmiešanú pleť. najprv som mala novinette, no pleť sa mi ešte zhoršila, teraz ju mám v podstate vyslovene akoby dehydratovanú, takže líca suché + podkožné vyrážky a tzona sa ešte viac mastí takže vyrážky neustúpili. po troch mesiacoch som si teda dala tabletky vymeniť a mám maitalon. no opať žiadna zmena. pleť bola jedným z dovodov prečo som si HAK dala predpísať, no teraz neviem, čo mám robiť :( dať si ich znova zmeniť? ako často sa môže HAK meniť?

lucka987

a adadka neviem ci sa vratis ale skusim...mam taky problem...ja som zacala brat roacuutane teraz v piatok ale dneska vecer uz neberiem tabletku lebo mam z toho zle stavy proste ja to nezvladam....moja psychika si vsigerovala vsetky tie neziaduce ucniky a proste zacala som mat stavy uzkosti a okrem toho mavam aj migreny a z tohto som mala este vacsie..tak sa ta chcem opytat nevies co mi to moze sposobit ked som vzala vlastne iba 5 tabletiek?? bojim sa ze sa mi teraz neskutocne zhorsi plet :-(((

lucka987

ahoj ja som bravala chloe na akne a mne to az tak nepomohlo pretoze ja som mala hormony v poriadku to zalezi aj od toho aj od druhu antikoncepcie ale tak trochu mi to pomohlo ale az tak asi po 3 mesiacoch ale niektore zaberaju aj po mesiaci neviem no ale ti poradim neber to lebo je to svinstvo a po vysadeni sa ti akne vrati a mozno aj horsie..uz ked tak radsej roacuutane co je vraj este vacsie svinstvo ale aspon sa ti to nevrati uz potom a budes to brat nejakych 6 mesiacov kdezto na antike by si bola aj niekolko rokov lebo by si to nechcela vysadit potom

peta595959

ja som odpoved nenasla. a ked admin zhodnoti ze tych tem je tu vela tak nech ju vymaze. neviem preco ti to vadi, alebo vytaca ta to