Kde hladat dievcata?

Príspevok v téme: Kde hladat dievcata?
mjlr

Zdravim :-) kde sa da zoznamit s dievcatami? Mam 21 rokov a trochu ine zaujmy ako rovesnici, som skor samotarsky typ... Nemam rad alkohol, cigarety, nechodim na diskoteky, festivaly, chatovacky atd. Necitim sa na takych podujatiach dobre... Radsej som v malej skupinke dobrych kamaratov od detstva. S dvoma-troma kamosmi behnut na kofolu, alebo len tak sa poprechadzat a pokecat, to je moje... Casto sa chodim poprechadzat aj sam, ked prave nemam s kym... Inak travim vela casu doma, za pc... A v mojom zivote chyba a vzdy chybala zena... Neviem totiz kde stretnut spriaznenu dusu... Kedze vlastne ani ja moc nikam nechodim... Existuju vobec take zeny ako som ja? :-(

mjlr

Diky za rady :-P
Ale problem je ze mi nechyba sebavedomie, dokazem pokecat s babami v triede atd., praveze sa s dievcatami bavim este viac ako s chalanmi :-D a nemyslim ze som nejaky extra skaredy :-D tazko sice posudit seba sameho, ale neni to so mnou snad najhorsie :-) problem je najst zenu ktora by mala radsej taku "domacu pohodu" v malej skupinke dobrych kamosov bez toho aby sa musela pretvarovat... lebo vsetky zeny co poznam su skor take...akcne :-) Ja mam skor rad taku pohodu, ticho, taky "dochodcovsky" zivot :-D nejako som preskocil pubertu :-(

mjlr

Diky za rady :-P
Ale problem je ze mi nechyba sebavedomie, dokazem pokecat s babami v triede atd., praveze sa s dievcatami bavim este viac ako s chalanmi :-D a nemyslim ze som nejaky extra skaredy :-D tazko sice posudit seba sameho, ale neni to so mnou snad najhorsie :-) problem je najst zenu ktora by mala radsej taku "domacu pohodu" v malej skupinke dobrych kamosov bez toho aby sa musela pretvarovat... lebo vsetky zeny co poznam su skor take...akcne :-) Ja mam skor rad taku pohodu, ticho, taky "dochodcovsky" zivot :-D nejako som preskocil pubertu :-(

mjlr

Diky za rady :-P
Ale problem je ze mi nechyba sebavedomie, dokazem pokecat s babami v triede atd., praveze sa s dievcatami bavim este viac ako s chalanmi :-D a nemyslim ze som nejaky extra skaredy :-D tazko sice posudit seba sameho, ale neni to so mnou snad najhorsie :-) problem je najst zenu ktora by mala radsej taku "domacu pohodu" v malej skupinke dobrych kamosov bez toho aby sa musela pretvarovat... lebo vsetky zeny co poznam su skor take...akcne :-) Ja mam skor rad taku pohodu, ticho, taky "dochodcovsky" zivot :-D nejako som preskocil pubertu :-(

mjlr

Diky za rady :-P
Ale problem je ze mi nechyba sebavedomie, dokazem pokecat s babami v triede atd., praveze sa s dievcatami bavim este viac ako s chalanmi :-D a nemyslim ze som nejaky extra skaredy :-D tazko sice posudit seba sameho, ale neni to so mnou snad najhorsie :-) problem je najst zenu ktora by mala radsej taku "domacu pohodu" v malej skupinke dobrych kamosov bez toho aby sa musela pretvarovat... lebo vsetky zeny co poznam su skor take...akcne :-) Ja mam skor rad taku pohodu, ticho, taky "dochodcovsky" zivot :-D nejako som preskocil pubertu :-(

mjlr

Diky za rady :-P
Ale problem je ze mi nechyba sebavedomie, dokazem pokecat s babami v triede atd., praveze sa s dievcatami bavim este viac ako s chalanmi :-D a nemyslim ze som nejaky extra skaredy :-D tazko sice posudit seba sameho, ale neni to so mnou snad najhorsie :-) problem je najst zenu ktora by mala radsej taku "domacu pohodu" v malej skupinke dobrych kamosov bez toho aby sa musela pretvarovat... lebo vsetky zeny co poznam su skor take...akcne :-) Ja mam skor rad taku pohodu, ticho, taky "dochodcovsky" zivot :-D nejako som preskocil pubertu :-(

beskyd

hmm.. veru, ked nie si z top 10 - 15% alfacov vo svojom teritoriu tak zabudni na to ze nejaky tvoj pripadny vztah nebude len kompromisom na oboch stranach, ustupkom z hodnot a kriterii tvojich aj tvojej partnerky. preto by som si v pripade uvedomenia nejakeho nepriazniveho statusu v tomto ohlade urcite nezacal zakladat na vztahoch so zenami lebo by mi bolo jasne ze budem v zasade len klamany a budem len nejake vychodisko z nudze, cize ucinkujuci v kabarete. a toho mame asi vsetci dost v praci, rodine, prakticky vsade v akomkolvek kolektive. mas teda 2 moznosti. ak nemas naprd genetiku, zacni na sebe makat po fyzickej aj osobnostnej stranke (vzdelavaj sa, zarabaj, bud aktivny, napreduj v niecom co prinasa benefity) a mal by si vnimat po urcitom case zmenu aj na vlastnom sebavedomi a zaujem zien, budes mat na vyber. alebo sa na to vykasli a zenske ber s rezervou, kazda tretotriedna pipka co sa ti bude snazit hodit kolo krku v ramci jej nudzoveho riesenia ber ako tretotriednu pipku ktora je presne tak isto nahraditelna ako aj ty za prepdokladu ze nebudes sa rozvijat teda.

Genesis

sebavedomie je sice fajn mať ale pokiaľ vypadáš naprd môžeš ho mať koľkokoľvek aj tak ti nepomôže zbaliť babu :) overené z praxe ... nie síce na mne ale mám pár kamarátov čo sme behali po diskach a skúšali :) ... tak či tak ale sebavedomie mať je bonus ... lenže bohužiaľ ľahko sa buduje estetickým alfasamcom ktorí sú už prírodou predurčený k úspechu a nie len u žien ako niekomu kto je vysoký vyziabli s pupákmi na tvári a škúli.

Mimo to nesúhlasím ani s tým že ženy nejdu až tak na to ako chlap vypadá :) ... blbosť :) u oboch pohlavý je to rovnaké ... skús si dať na pokeci fotku škaredého a pekného chlapa a píš babám to isté a uvidíš tie rozdieli v komunikácii :) taktiež overené z praxe

Matros123

Nemam s babami vela skusenosti ale zato som to previsil "teoretickou studiou" ak my rozumiete :D
Ano cital som toho kopu kopu na temu "ako zbalit babu". Dobre je ze toho viem ovela viac ako predtym ale na druhje strane som bojko ktory sa neodvazi tieto vedomosti vyuzit. Postradam takysto aj sebavedomie :( Sedim za PC, stale na nete alebo zahtam nejaku hru - co sa tyka tych hier tak vpodstate clovek ako ja nema iny sposob ako zahnat nudu, popripade si trosicku zvysit ego, hadam my aspon niekto porozumie ;)

Teraz nieco o babach :) spominate tu ze podpriemerny az priemerny clovek to ma tazke. Z casti s tym suhlasim, ALE len pokial sa bavime o socialnej pritazlivosti u muza. T.j. charizma, vystupovanie, gestikulacia, apod. Vzhlad nie je prvorady, ten je prvorady len pre nas chlapov !! Zeny chcu ciny !!
Velkou mierou sa tu čini rec nasho tela. Zena ked sa pozrie na 2 odlisnych chlapov tak nebude hned hodnotit ze tento ma viac pupakov alebo tento je vyssi ... nie, zena bude pozorovat ako sa dany jedinci spravaju, kto bude viac dominovat v spolocnosti toho druheho apod.
Takze nehodnodte podla vyzoru, ale podla sebavedomia. Co sa tyka tejto kapacity tak sa sam radim medzi pod-priemer pretoze moja mienka o mne je dost biedna. Niekedy mam stavy ze nemozem sam zo sebou vydrzat D:
Nakoniec uz len odporucam aby ste vsetku svoju energiu zamerali na svoje sebavedomie, snazte sa ho navysit ! Bohzial je to tazsie ako zmenit vyzas :( V tomto boji zatial zlyhavam tak vam drzim palce nech sa to podari aspon vam ...

M74

Na internete to predsa nie je také osobné a za druhé tie ženy tam majú ( aspoň deklarovaný ) záujem sa zoznámiť. Ja som mal veľa krát chuť nejakú osamelú babu osloviť, ale skoro vždy sa ukázalo, že ona iba na niekoho čaká ( a nebol som to ja ). :-)

elsa5.5

chod s tými kamarátmi niekde,na tú kofolu do nejakého športového klubu,alebo počkať do leta na kúpalisku je veľa dievčat,cez nejakého kamaráta,na dovolenke,v práci,v škole,ak cestuješ...