Som psychicky na dne. Manzel ma podviedol.

Príspevok v téme: Som psychicky na dne. Manzel ma podviedol.
milena6

Nemozem tomu uverit,uz druhy den sa spamatavam,ale stale nic. V pondelok poobede,ked som si musela z prace odskocit domov kvoli niecomu co som zabudla,nacapala som manzela doma s nejakou zenskou. Milovali sa v posteli v ktorej ja spavam kazdu noc. Nevidel ma ani jeden. Tu zensku som nevidela dobre,ale mam pocit,ze ju nepoznam. Nemozem tomu uverit, sme spolu uz 8 rokov, ako manzelia 4-ri, momentalne som v siedmom mesiaci tehotenstva. Konecne sa nam po rokoch podarilo babatko a on nam spravi toto? Nerozumiem tomu. Co mam robit? Nic som mu nepovedala,bojim sa, ze sa zrutim. Chcem mysliet na dieta a nestresovat sa,ale to sa neda. Poradte mi niekto, prosim. Milena.

kavala28

Ja som taky clovek, nemam rada konflikty... Radsej v sebe dusim veci. Viem, ze to nie je dobre... Snazila som sa ho pochopit. Zena tlsta, dieta na prvom mieste, byt hore nohami... Je to dobry clovek, preto nechapem... Este som toto nikomu nehovorila...

ta3

Nene
zase neprehanaj, je ich dost, ale urcite taki nie su vsetci

Kavala
necudujem sa, ze zadusil vsetku Tvoju lasku, zradil Ta v tom pre Teba najzranitelnejsom obdobi, tiez by som s takym muzom nechcela dalsie dieta a pravdepodobne by som asi uvazovala o rozvode, zostat s niekym iba koli tomu, aby dieta nestratilo otca asi nie je najstastnejsim riesenim, Matko pre harmonicky rozvoj osobnosti potrebuje kludne prostredie preteplene laskou, co u Vas asi uz nehrozi, ak je mama nie stastna, dieta to casom aj tak vyciti a Ty tiez nie si robot, Ty lasku tiez potrebujes, no je to tazke

kavala28

:-(
Tiez sa mi to stalo... Nikdy som si to nepomyslela. Podrobnosti vynecham... Nas syncek mal vtedy 2 mesiace a ja poporodnu depku... Vsetko som si prebrala v hlave. Vsetky varianty. Zadusila som to vtedy v sebe. Na rozbitie rodiny je este casu dost... Uz to skoncilo, teraz je velmi mily. Vo mne vsak nieco zomrelo. Dalsie dieta neplanujem. Zijem len pre Matka. Som uplne vyhasnuta a zranena...

ta3

mozno je to vymyslena tema, ale ja si nemyslim, ze toto sa nemoze stat aj v skutocnosti, niektori muzi su skutocne chrapuni

maja8

Jedno nepochopím, ako môže byť muž taký debil a doviesť si milenku rovno do manželskej postele. Buď je totálne vymetený, alebo mu hormóny udreli na mozog a nestihol premýšlať. Neverím, že by Tvoj muž takto riskoval, keď Ťa má doma tehotnú a ešte čakáte vytúžené dieťatko. Tiež mi tu pár vecí nesedí.

ververeka

ked je clovek v soku tak kona uplne inak nez planuje.
ja som tiez zazila jednu situaciu ked som si povedala tak a teraz ho nakopem, vyfackam a poslem do prdele. a ked na to prislo tak som nevedela vydat ani slova zo seba este 10 minut a stala som ako stlp.
je to tazke ked je clovek hlavnym akterom.. a pritom si planuje taketo scenare dopredu a nic z toho.

danielaaa

TAK JA BY SOM UROBILA PORIADNU SCENU, TERAZ TA ESTE MOZE PRESVIEDCAT ZE SI NIC NEVIDELA ZE TO NEBOLO TAK ATD. JAK CHLAPI VEDIA PREKRUCAT, TAKE VECI TREBA RIESIT HNED, JU BY SOM ZA VLASY VYTIAHLA Z MOJEJ POSTELE A JEMU DALA TAKU CEZ HUBU ZE BY TO DLHO ROZCHADZAL, FAKT MI JE LUTO CO SA TI STALO, ALE NEBUD TY CHUDA, ALE ON PRETOZE ON PRISOEL O SUPER ZENU A DIETA, TY LEN O DEBILA

danielaaa

TAK JA BY SOM UROBILA PORIADNU SCENU, TERAZ TA ESTE MOZE PRESVIEDCAT ZE SI NIC NEVIDELA ZE TO NEBOLO TAK ATD. JAK CHLAPI VEDIA PREKRUCAT, TAKE VECI TREBA RIESIT HNED, JU BY SOM ZA VLASY VYTIAHLA Z MOJEJ POSTELE A JEMU DALA TAKU CEZ HUBU ZE BY TO DLHO ROZCHADZAL, FAKT MI JE LUTO CO SA TI STALO, ALE NEBUD TY CHUDA, ALE ON PRETOZE ON PRISOEL O SUPER ZENU A DIETA, TY LEN O DEBILA