už nevládzem...

Príspevok v téme: už nevládzem...
gretuška

hello, pomozte mi, uz nevladzem.... pri prehltani ma strasne bolia madle a je to neznesitelne. mala som to pred 3 mesiacmi a liecila som sa na to dlho. uz to opat nechcem, ale ku DR. nepojdem... naco, nepomohla ani vtedy. len sa chcem opytat ci neviete nejaky domaci liek na ukludnenie bolesti... :(
P.S.- z cesnaku ma uz napína...

vopred velmi pekne dakujem :(

slavi

Vsetci tu veselo kloktate hovadiny miesto toho aby sre si dali spravit ASLO, len ten test skutocne ukaze, ci mandle musia ist von.

tish

slana voda na kloktanie zaberie na ale nezabera na stafylokoky, tie znesu aj 10% roztok soli.
mas problem iba s mandlami? nemas nahodou aj s prinosnymi dutinami a nadchami?

tinuška

gretuška, skús prírodný prípravok Imuno C komplex z -odkaz odstránený- ja nemôžem antibiotiká a toto je perfektná vec pri akomkoľvek infekčnom a zápalovom ochorení. Na začiatku, tak tri dni si daj väčšie dávky, neskôr 1 denne. Dobré je pridať aj Cesnak s petržlenom v tobolkách, nebude ti z nich zle a nebudeš zapáchať. Ja sa už dlhodobo liečim výlučne prírodnými prípravkami a vždy sa z toho rýchlo dostanem, teraz už však nebývam tak často chorá. Na kloktanie je najlepšia slaná voda.

luciiinka

tento problém mám aj ja. z ničoho nič ma začne bolieť hrdlo pri prehĺtaní. postupne sa tá bolesť stupňuje. bioparox je možno účinný, ale mňa z neho poriadne napínalo. takže som ho neužívala. skús zázvorový čaj. mne ho rodičia urobili, nebol veľmi chutný, ale bolesť mi prešla. až som sa čudovala. už som sa chystala ísť s tou bolesťou k lekárke, ale keďže mi prešla, tak som tam už nešla. dúfam, že pomôže

123456

ale s takym loziskom nakazy, co mas v mandliach neni dobre chodit... ono ti to potom moze prejst na srdce na klby.... niekedy je lepsie mandle vybrat... bola tu o tom tema pockaj najdem

gretuška

nestaci slana voda na kloktanie? :) ked ja neznasam lekarov, mala som to vyse mesiaca toto. brala som 3 antibiotika, z poslednych som sa vyhadzala, este som dostala aj kvasinky z liekov, ci co to bolo. mala som problemy s "vylucovanim". z tych blbych liekov. a povedala, ze ak sa to nezlepsi, da mi ich vybrat, ale ja si ich nedam za nic. potom mi to pojde rovno na priedusky a tak dalej, chapes.... uz som z toho na nervy...