13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3

Silviag

Kočky moje, dnes sa lúči kolegyňa - ide do dôchodku a som pozvaná na rozlúčku a verím,že veľa neporuším . Budem sa snažiť jesť striedmo, ale zajtra pokračujem v 6 -tom dni. Pekný víkend všetkým chudnúcim ....Tany moja drž sa ....

Miriama11

Krupka, super ze si tolko schudla, ako som minule pisala hned je lepsi den, ked sa na vahu postavis( aj ked nie je dobre sa vazit kazdy den) :) mne to s dukanovou dietou ide dobre, som spokojna, ale aj ked chudnem je to preto, ze nemam cas jest, co nie je dobre, lebo idem na kamaratkinu svadbu a bojim sa ze sa neovladnem :( ale ked ty krupka si zvladla pit len kavu na nejakej rodinnej oslave, tak to musim aj ja zvladnut :)
tany, to je dobre ze si zvladla 4krat drzat tu istu dietu, obdivuhodne.a aj so silviag.
drzim vam palce v chudnuti, blizi sa vikend, ktory je nakritickejsi a mozeme porusit :)

Tany

krupra ,, nežer cica" je kravina práveže ,,MUSÍŠ ŽRAŤ" ale tie správne potraviny, v správnom čase a množstve :)
Silvia my sme obe šikulky, však sme to spolu zvládali :)

krupka

joj sorry Silviag to drží Mirka pomylila som sa tak o to viacej ma teší že aj ty držím 13 dňovku :-))))))))))))))))tak s amožeme podporovat navzajom....už som hladná idem o chvilku čosi zobnut ,dnes som si to podala o hodinu neskor bo som spala do 8mej tak sa drž a "nežer cica"!!!!!:_))))

Silviag

Krupka gratulujem ako ideš váhou dole ale ja nedržím dukanovú ale 13 dňovú. Nevedela som sa na ňu odhodlať a preto som sa dala na osvedčenú dietu. S touto som spokojná.Drž sa......

krupka

ahoj silviag hehehhe nooo dufam že to zvladnem s Vami ja mam dnes tretí den a v pohode zatial mna ten amok hladu chyta vždy o tej tretej a do večeeeeraaaaaa!!! ale zvladla som aj včerajšiu navštevu ked sa pol polnoci všetci napchávali a ja pri 3 decovej kave:-((((a teši ma že vaha ide pomaly dole prvy den som mala 82,1 rano a dnes mam 79,7kg takže ...len tak dalej vaha moja!!!!!Silviag ,chuti ti dukanka??? čim sladiš?ja som sladila steviou ked som ju držala mam ju doteraz aj ovsene a pšenične otruby

Silviag

Naša Tany je šikulka....Ja som zasa až tak nešportovala,lebo nestíham.Rodina, deti - učenie do školy,varenie,záhrada a po večeroch ešte účtovanie. No hrôza, ale dá sa to. Ja som dnes na štvrtom dni a už sa teším na 10,00 keď si dám niečo do úsť a idem si uvariť čajík...Krupka určite by si to s nami zvládla, veľmi sme minulý rok podporovali a kilá išli dole...Držkajže sa....

krupka

ty brdo...!!!to si ako vládala tolko sportovat ??no obavam sa že u mna to nepojde koli detom...ale minuly rok chodila každy den behat vydržala som 4 mesiace aj to nie pravidelne lebo mi mame vikendy pracovne ake odideme z domu na 3 noci tak si to vieš predstaviť ....neda sa zase tu mam plno chýb ale ospravedlnujem sa uspavam malu a ta reve ako najata v posteli tak tu dobre nevidim čo pišem ten beh bol koli tomu vynikajuci že sme behavali o 5tej aked som po vyše hodiny prišla domov bola som k.o. zm,ohla som sa len sprchu a spať.cez zimu sme si nakupili stroje na cvičenie.....služia ako sušiak na prádlo:-((((samej sa mi to nechce a ked so mnou začal moj muž....pomocccc ten ako na vola tak sa to skončilo vymenou nazorov alebo sme zo začiatku každy samostatne cvičili chvala bohu že ked sme kupovali stroje nemali bežiaci pás aky som chcela tak sme ho nekupili asi by ma porazilo keby tam stal za tolke peniaze to mala potvorka ešte nespí pomoccc ao pol hodku je tu navšteva:-((((

Tany

ešte som ti zabudla napísať že som chodila plávať(keď sa dalo), korčuľovať každý deň! aerobik 3x do týždňa, tak sa mi vidí že som na nič nezabudla