13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3

TINA 02

ahojte ja som tiež začala som na 5tom dni a ide to... Idem z 81kg,(161cm) tak som zvedava!!! Ja ju dodržujem len sem tam par gramov naviac (ovocie, zelenina). Važiť sa budem až po 13tom dni,tak potom napišem. Ja pracujem ako kucharka,takže je to fakt otom kto ma aku vôľu a cieľ. Držím palce větkym ale hlavne sebe!!!

mimss

ide ti to super olivia..a to mas valstne dneska este len 7 dni..takze do konca diety das esste take dve kila dolu si myslm :)

olivia14

takže začala som s váhou 70kg/175 a zajtra sa odvážim a dám vám vedieť ako to ide :) Inak dneska som zase zhrešila, ale každý deň cvičím tak ma to až tak neštve :) Mimss lepšie 20 minút na rotopede ako necvičiť vôbec, takže to je len plus pre teba :)

Krymsy

ahojte baby...ja som bola taká zúfalá a tiež som skusila 13 dňovú diétu a nič :( potom som skúsila tabletky Acai Berry a za týždeň som schudla 3 kilá. Výhodou je, že je to na prírodnej báze a nemá to vplyv na organizmus :) -odkaz odstránený- pozrite si tento link :) a ešte tam dostanete aj 2 darčeky :D

mimss

no ahojte :) pustila som sa nakoniec do tej diety co som tu pisala..mam za sebou uz aj obed...bola som 20 minut na rotopede...viem, ze to nie je bohvieco..ale tak aspon cosi..a vam sa ako dari?

mimss

ahoj Olivia..ja som tu dietu drzala kedysi pred siestimi rokmi ale iba par dni..a kila mi sli pekne dolu..pri tej mliecnej sa obavam, ze porusim z dovodu hladu, uz sa poznam...a tebe islo teraz tou mliecnou nieco dole za tych pat dni? z akej vahy inac ides? aj to je dolezite

olivia14

Takže kočeny dneska 5. deň za mnou úspešný....tiež nemám rada tvaroh a namiesto toho si dávam jogurt, alebo pohár mlieka, mäso nejem tak to tiež nahradím jogurtom alebo pohárom mlieka, keď som veľmi hladná tak hlad zaháňam kávou s mliekom bez cukru neviem ako vy, ale mne to pomôže :)
Milá mimss túto diétu čo si sem dala tak som ju tiež skúšala, je menej drastická, ale môj žalúdok to nezvládol (tie kávy na lačno) a tak som mala záchodové orgie :)Vydržala som 7 dní a keď som si stúpila na váhu tak výsledok bol O kg bola som sklamaná keby som schudla aspoň gram, ale nič vôbec nič :/ Neviem si to vysvetliť prečo sa mi váha pričom ostatné kočeny schudli pekných pár kíl :)

mimss

a co hovorite inac na tuto dietu? drzi sa 14 dni a je tiez pri nej ubytok 8 kg..zda sa mi trosku menej drasticka...

1. deň :
R : čierna káva
O: 2 rajčiny, 2 vajcia natvrdo, 1 celozrnný rožok
V : 1 kurací rezeň, alebo morčací rezeň, alebo steak, šalát + veľa jablkového octu
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj, očistný čaj

2. deň :
R: čierna káva s trochou mlieka, 1 celozrnný rožok
O : 1 kurací rezeň, šalát + veľa jablkového octu
V: 1 veľký ananás, 1 1% jogurt
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj

3. deň :
R: veľa káva s trochou mlieka, i celozrnný rožok
O : 2 vajcia natvrdo, 1 konzerva tuniaka bez oleja, 1 celozrnný rožok, šalát + veľa jablčného octu
V: 10 dkg šunky, 2 rajčiny
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj, očistný čaj

4. deň :
R: čierna káva, 1 celozrnný rožok
O: 1 kurací rezeň, šalát + veľa jablkového octu
V : zemiaky s kôprom alebo s petržlenovou vňaťou, uhorkový šalát
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj

5. deň :
R: 1 čierna káva s trochou mlieka, l celozrnný rožok
O: 2 rajčiny, 1 celozrnný rožok, 1 konzerva tuniaka bez- oleja, šalát + veľa jablkového octu lebo dusená ryba a uhorkový šalát
V: 20dkg šunky, ovocie /nie banány/
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj, očistný čaj

6. deň :
R : čaj s citrónom
O: 2 vajcia natvrdo, 2 rajčiny, 1 celozrnný rožok
V: jesť jedno a čo z predchádzajúcej ponuky
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj

7. deň :
R: 1 káva s trochou mlieka, 1 celozrnný rožok
O: 1/2 grilovaného kurčaťa, šalát + veľa jablkového octu
V: 2 špargle, 2 rajčiny, ovocie /nie banány/ 1 celozrnný rožok
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj, očistný čaj