13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3

Silviag

Plastickú chirurgiu nepotrebujem. Elinkaaa viem o čom píšeš ale neboj sa určite smetu rozumné baby,ktoré si to vedie ustrážiť.Ja tiež neuznávam diety ale niekedy sa ptrebuješ naštartovať....Mne minulý rok zomrela kamoška na anorexiu a nikomu to nemprajem. Nedala si povedať a hlavne je to o psychike. Nepomhli jej kamaráti a hlavne rodina.Mala iba 38 rokov a slobodná. Držalo ju to od 17 rokov. Boj prehrala. Ja na jednej strane som šťastná so svojich kg ale rozum mi troška našepkáva,že sa musím aj obmedziť v jedle, veď po 40 - tke je to horšie. Kočky držte sa a chudnite s rozumom.....

opexindex

Nove pekne a prehladne forum o plastickej chirurgii, estetickych upravach a mnoho ineho najdete na.

www. plasticka-chirurgia.eu

Pridte sa pozriet!

elinkaaa

baby ja len ze nepokusajte zdravie takymito 13dnovkami ...ja som volakedy vazila 63 a chcela som 55....hjm ...aj sa mi to podarilo ale po istom case prisiel kamarat jojo a paradne zdravotne problemy ....takze som dnes skoncila na 87 ....baby radsej zdrava strava a poriadne cvicit ....ja nechcem aby ste brali tento moj prispevok negativne ...nehovorim ze sa stane kazdej ale treba s tym ratat ze sa to moze stat...

Silviag

Ahojte kočky ako sa vám darí? Ja som na treťom dni a zatiaľ som to neporušila. Cítim sa super a ani mi nie je zle. Práve teraz si idem dať zeleninku no najviac sa teším o 13,00 " bude salámka".....Ozvi te sa. Tany ty ju ešte držíš?Spomenula som si na minulý rok ako sa nam dobre darilo a super sme spoločne schudli. A asi nás bolo aj viac. Ozaj kde sú všetky.....Pekný den všetkým....

kiki5599

maruska123- si vtipna :) a co nikto múdri z neba nespadol a ty sa tak tváriš...a čo keď som nevedela jedálniček ... ale lepšie je nevedieť to ako držať túto nezdravú diétu :) tak láskavo tichúčko dobre? a nezapájaj sa do debát ktoré ti nesedia a nie su pre teba len ti poviem si riadne vtierava moja :) pekný večer

anavi2

ahojte tak ako to ide? mne je z tych jogurtov a tvarohu :P

dnes som mala salat s kuracinkou...asi prejdem na 90 dnovku alebo delenu?

vikiviki.

ahojte baby, tak som sa dobre znicila na tom spinningu :))) dufam, ze zajtra nebude svalovka. no a od zajtra chcem pokracovat, len neviem ktory den si vybrat....no ale isto nie mliecny :)))

maruska123

tany prispevky od kiki si nevsimaj..ta este pred dvoma tyzdnami ani nevedela, co su to bielkoviny a co sacharidy...a prisla sem s takym jedalnickom ze dovi dopo