13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3

Tany

dejzinka ja som si kávu sladila normálne cukrom, a mäso som si robila na zelenine napríklad ale zjedla som len mäso a zelenina mi ostala na deň kedy som mala v jedálničku zeleninu :) a pila som každý deň 2l vody na to som si dávala pozor keď bolo viac nevadí ale menej som nemohla vypiť :)

dejzinka

Dievčence musela som si diétku posunúť, lebo dnes ma čaká príliš veľa nástrah tak myslím, že by som prvý dník hneď porušila...tak budem jeden deň za vami...ale ak budem taká silná ako vy, tak mi to vôbec.nevadí:) Ste super a Tany, ak máš o veľkosť menšie veci tak to ti strašne gratulujem a prajem ti to veeeľmi:) a Silviag ja berím, že sa nám podarí dosiahnuť na nejakých 50 niečo;) ale kočky ja len dúfam,že s dietkou sxhudnem čo najviac a nevráti sa mi to,ale vy ste živý príklad, že sa to oplatí:):) keď som si čítala vaše príspevky tak ma to tak naštartovalo,že dúfam,že mi to vydrží počas celého boja;) zajtra fakt na 110%, dnes by mo to nešlo hlavne v dodržaní časov,čo je veľmi dôležité...ale dúfam,že si to co najskôr osvojím:) inak kočky mám otázku,či sa dá káva osladiť sladidlom a mäsko sa môže ochutiť akým korením? držte sa počas celého dníčka;);)

Silviag

Jasné Tany....Ani ja sa teray nebudem vážiť až po dietke.
Držkaj sa, práve som si uvarila kávičku ale bez cukru ....Dejzinka ako sa ti darí?????

Tany

Silvia už som to písala do jednej diskusie nevážila som sa pred ani po diéte- kúpila som si menšie nohavice a to je pre mňa podstatné, no keď skončím 3 kolo tak sa odvážim :) a dám vedieť

Tany

Ahojte žienky jasnačka že to zvládneme, neni problém :) ja som dnes začala druhé kolo, včera som mala jeden deň prestávku a je mi super uvidíme ako to pôjde ďalej a idem sa pochváliť po 1kole 13 dňovej som si kúpila o jednu konfekčnú veľkosť menšie :)))) tak som veeľmi spkojná, ešte by som mala začať cvičiť no na intráku sa mi nedá ( potrebujem mať svoje súkromie) ale keď sa oteplí korčule to istia :) držte sa babuľky :)
A dejzinka keď zvládneš dnešný deň tak v pohode zvládneš aj ostatne, prvé tri dni sú také tažšie ale potom to už ide v pohodičke, hlavne je aby si papala každé tri hodiny, ja napríklad papám vždy o 9:00, 12:00, 15:00 a 18:00 takto som si navykla a vyhovuje mi to tak aj v škole a zvykla som si :) a ak by ta náhodou prepadala panika hladu, spomeň si že už si vydržala ( 1deň napríklad) a bola by škoda to pokaziť ale verím že to zvládneme spolu všetky tri :)

Silviag

Ahojte kočky. Tany tak ja už mám jedno mliečko za sebou a druhé naliate v šálke. Som rada,že sa budeme povzbudzovať...
Dejzinka som veľmi rada,že sa k nám pridáš, určite nám to nebude vadiť,práve naopak, čím nás bude viac tým to bude lepšie.Ako si čítala naše príspevky, ja som touto dietkou dosť schudla a vdaka tejto podpore.Kg som si udržala,teraz začínam s váhou 65/163. Chcela by som sa tiež dostať pod 60-tku.
Ale určite so spolu zvládneme, tak ako v roku 2011.Pekný deň a držkate a píšte, idem si dať mliečko.....Dobrú chuť...

dejzinka

Ahojte dievčence=) Tak nedávno som objavila túto tému a pekne si prečítala úplne prvé vaše príspevky keď ste začínali s touto diétkou ešte v roku 2011, priznám sa neprečítala som všetky stranky, je ich tu veľmi veľa:D aaaale ako som čítala, ako krásne ste sa podporovali a chudli, tak sa teším veľmiy že zajtra začínam s touto diétkou..:) Meriam 163cm a vážim 64kg- v napapanom stave:D Ráno to je takých 62..:) No a za cieľ by som si dala 55 ale vysnívaná váha je 50=) Môj problém je, že som veľký papač, takže ja myslím že zajtrajšok by som zvládla o mliečku ľavou zadnou ale potom ďalšie dni keď príde na mňa, budem potrebovať vašu podporu, tak ak ma prijímete, budem veľmi rada, zajtra hor sa do toho! =))