Zumba vs. Tea-bo

Slobodna

určite tae-bo, mne sa pri ňom extrémne rýchlo spevňovalo telo a neznášam také slepačie zumbové spolky, veď zumba nie je žiadny šport len také hopsanie a tanečky. Keď už tak si zvoliť riadny šport- posilku, bicykel, steper, kolieskové korčule, beh, prechádzky-turistika, bojové umenie.

ververeka

urcite je aj zumba super.
na chudnutie je vhodne kardio. a to je aj beh, aj zumba, aj taebo. na rysovanie su vhodne skor posilnovacky, ale to su aj v prvkoch zumby aj tae-bo.

danielaaa

ked poriadne cvicite zumbu, to znamena naozaj poriadne kazdy pohyb a nie robit polovicne pohyby schudnut a vyrysovat sa da aj zumbou, poznam precvicovatelku, ktora robi len zumbu a je samy sval naozaj...

ververeka

ja som tiez za tae-bo. ovela viac ma to bavi a aj ta svalovica je ovela vacsia (hlavne na nohy, rukach a chrbate)

malin@

No ja som skusila tiez obidve a napokon som zostala pri thai-be.
Je ovela fyzicky narocnejsie, viac sa namakam, zapotim, vyrysovali sa mi svaly.
Zumba mi prisla len ako taka zabavka, skackanie, tancovanie..nic extra na chudnutie. Skôr relax, oddych, zabava.

bibi123

laraa_-mozno sa pri oboch da schudnut, nadskakovanim urcite toho vela vypotis, ale podla mna sa tym neda nejak spevnit telo, extremne schudnut... (treba sa pozriet na to, aku postavu ma precvicovatel/ka a ci popritom este neposilnuje), ja chodim k jednemu muzovi a k jednej zene a ze by vyzerali chudo, alebo ze by mali vyrysovane svaly...no neviem-neviem...
na spevnenie, tvarovanie tela odporucam jednoznacne posilnovnu