Krauroza

pia

hmmm...ja pricinu bohuzial nepoznam....mavam trvale silne pálenie vulvy a rozmyslal som uz o najhorsom, takto sa neda predsa fungovat a zit....

pia

prepac ale tomu fakt neverim, ja mam nalez na sliznici vulvy a pochybujem ze mi pomoze nejaky liecitel:( ak nie silne kortikoidy tak nevem co

asdfsda

V pohode chapem - to je presne ta smola, ze kopa ludi robi taketo pseudoliecitelske debiliny a potom ludia fakt neveria. Ja som tiez isiel zo zufalstva a nastastie ma dal do poriadku, i ked tomu aj tak neverim :) Inak plati sa u neho okolo 10 eur - to na margo toho, ze fakt nezdiera.
Len tak zo srandy - necital som to cele, iba zaciatok, citaj tu
www.modrykonik.sk
(dufam, ze tam nizsie nebude na neho nic zle :)

asdfsda

Skusala si aj homeopatiu? To som sa nedocital, ked som cital, kde si uz vsade o tomto probleme pisala. Musi to byt fakt dost na pecko :(
BA je poriadne daleko, ale ak pojdes do BA skus RNDr. Bielika - plati sa iba symbolicky par eur, ale mnohym ludom pomohol a aj mne, ked lekari uz nie.
Pre diskuterov - mne je jedno, ci je to placebo alebo ako to funguje, ci nefunguje. Nie som toho obhajca, len vravim, co som zazil a videl...

pia

ja mam asi lichen, ale musim ist najprv na biopsiu, prezivam najhorsie obdobia v mojom zivote...uz rok sa trapim s palenim vulvy a silnym bielym vytokom, vytery nikdy nic neukazu,,,nikto mi nevedel pomoct, nezabrali ziadne lieky, mavam silne depresie.mam len 26 rokov, este ani nemam dieta zivot pred sebou, nevem si predstavit ze budem zit s pálenim do konca zivota...

rikuskaa

aj mne diagnostikovali tuto kraurozu pred rokom..teraz mam 32...napise mi volaktora z vas ktora ma tu chorobu?rada by som o tom popisala:/

RNG

Inac ja som tu este nikdy neradil lieky, len ucinne potravinove doplnky. Na lieky mate lekarov. Ja mam aj na doplnky lekarov, len velmi rozdielnych v pristupe k lieceniu a dosial velmi vzacnych