Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

*schudla som a prichadzam o prsia,poradte prosim*

Príspevok v téme: *schudla som a prichadzam o prsia,poradte prosim*
mimuuskaa

Ahojte, za posledny mesiac a pol som schudla asi 6 kil (zo 70 na 64). Telo mam teraz take trochu mäkkucke, ale snazim sa cvicit a dufam, ze to casom spevnim. Lenze som si vsimla, ze mi neuveritlne "ovisli" prsia. a to mam len dvojky!! prosim, poradte mi, co s tym mozem spravit, lebo este chcem trochu schudnut, ale nechcem mat skarede ovisnute prsia v dvadsiatichtroch rokoch :(

mataBB

no prsia sa nedaju az tak spevnit, pretoze su tvorene tukom a mliecnymi zlazami

prsne zlazy su ulozene az pod prsnikom, pod zlazami a teda nemaju velky vplyv na to,ci ti prsia visia..za to moze ten tuk a tuk sa spevnit neda

Nela111

mimuuskaa
Tak ty si aspon schudla, a to 6 kg, co podla mna nie je malo.. ALE ja som ani neschudla-ani v kg, ani v cm, no (uz aj tak male) prsia sa mi za posledneho tristvrte roka zmensili asi o cislo!! Netusim preco. Posilnujem v priemere 2x do tyzdna.. tak neviem, ci prave tym cvicenim sa mi nezmensili. (Bohuzial len prsia, brucho-pas-boky-stehna nie). Tak co mam ja robit? Prestat cvicit? :-((

majka_21

mimuska, nechudnem teraz prvykrat a ked som kedysi schudla 6 kg pomocou diety (ktore som naspat nabrala), tak som mala pocit, ze tiez sa mi prsia trosku zmensili. ale teraz som chodila plavat 1,5 mesiaca kazdy den (povacsinou iba styl prsia) a mala som pocit, ze sa mi trosicku spevnili. ale vies, teraz som opat nebola vyse mesiaca plavat a vidim mensie zmeny na nich (ak by som este dalsi mesiac-dva nesla nikde, tak by sa mi stracali...). mne to plavanie pomohlo - studenu vodu a tak som neskusala, ale pochybujem, ze pomoze (mozno len vseobecne prekrvi organizmus a tak... moj nazor). no a gelom a podobnym veciam neverim (tak ako ani kremom proti celulitide a pod.). ono vies, ja osobne by som skor stavila na posilnenie prsneho svalstva (vychadzam logicky z toho... ked si posilujes nohy, brucho, ruky atd. tak sa ti zacinaju tvarovat svaly a zrychluje sa metabolizmus. tak preco by to nemalo fungovat aj pri prsnych svaloch? nevravim ze z "A-ciek" sa stanu "D-cka", ale aj to co mame (v mojom pripade slabe B-cka) si mozeme vyformovat. tie zvysne kg (asi 8 kg este) by som chcela zhadzovat uz len cvicenim. nemozem za to, ze som 4 kg asi zhodila pocas choroby z nechutenstva. trapi ma to, ale zivot ide dalej.

mimuuskaa

maji, ty si tiez schudla celkom dost, a ked si plavala, tak sa ti tie prsia nestracali?? asi to vyskusam.. fakt je to zle, ked to vidim a citim uz teraz.. a inak, s nejakym kremom alebo gelom na spevnenie nahodou nemate dobre skusenosti? alebo sprchovanie studenou vodou?? ci tieto veci vobec nepomahaju..?

majka_21

juj mimuska, ja som schudla za asi 2,5 mesiaca 7 kg... tiez mam B-cka prsia. cvicila si pri chudnuti? nie teraz, ale uz pocas chudnutia. ja som pri strate prvych 5 kg plavala styl "prsia" a citila som, ze mam aj cely hrudnik taky pevnejsi. skus plavat, mozno to pomoze. teraz necvicim uz, lebo nemozem kvoli dozvukom z choroby, ale chystam sa opat ist plavat. hm... ja mam tiez 23 rokov pomaly a tiez by ma to nepotesilo... :o(

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

*schudla som a prichadzam o prsia,poradte prosim* - Fórum - ZDRAVIE.sk