*schudla som a prichadzam o prsia,poradte prosim*

Príspevok v téme: *schudla som a prichadzam o prsia,poradte prosim*
mimuuskaa

Ahojte, za posledny mesiac a pol som schudla asi 6 kil (zo 70 na 64). Telo mam teraz take trochu mäkkucke, ale snazim sa cvicit a dufam, ze to casom spevnim. Lenze som si vsimla, ze mi neuveritlne "ovisli" prsia. a to mam len dvojky!! prosim, poradte mi, co s tym mozem spravit, lebo este chcem trochu schudnut, ale nechcem mat skarede ovisnute prsia v dvadsiatichtroch rokoch :(

oxalis

vydrz...ked dosiahnes vahu ktoru chces tak potom troska priber a zas sa naplnia. ak nie ani cvicenie ti zial nepomoze..ono ano moze sa zdat ked po dvoch dnoch po tazkom treningu na prsia ze stoja..ale to len preto, lebo sval je navodneny..zase to sfuci....pomoze plastika...a mas pokoj.

dinda12

s tým nič nespravíš...keďže prsia sú tuk tak keď človek začne chudnúť strácajú sa ako prvé..nie je recept na to, ako ich zachovať..teda aspoň ja žiadny taký nepoznám..

Lucia 36G

Ahoj no ked to tu citam nie som asi jedina... Mam este iba 18 rokov som stihla a nikdy som ani nejak tlsta nebola, prsia mam sice velke ale ovisaju mi skoro az po brucho! Je to skoro az neskutocne pretoze dieta este nemam. Bolo mi povedane ze to moze byt aj genetika proste dedicne po matke a je to aj celkom mozne lebo na nej to je tak isto vidiet len s rozdielom ze ma 45 a ja 18 rokov :( Nad nejakou operaciou ani neuvazujem, nijako mi to neprekaza ani sa necitim byt preto menej zenou, prave naopak... Rada a prave ze vecsinou chodim bez podprsenky. Jedine ma trapi predstava ako budu vyzerat po tehotenstve kedze uz teraz su uplne ovisnute. Velmi by som uvitala nazor odbornika preco sa taketo abnormality u zien deju. Ďakujem za kazdu odpoved.

mataBB

no prsia sa nedaju az tak spevnit, pretoze su tvorene tukom a mliecnymi zlazami

prsne zlazy su ulozene az pod prsnikom, pod zlazami a teda nemaju velky vplyv na to,ci ti prsia visia..za to moze ten tuk a tuk sa spevnit neda

Nela111

mimuuskaa
Tak ty si aspon schudla, a to 6 kg, co podla mna nie je malo.. ALE ja som ani neschudla-ani v kg, ani v cm, no (uz aj tak male) prsia sa mi za posledneho tristvrte roka zmensili asi o cislo!! Netusim preco. Posilnujem v priemere 2x do tyzdna.. tak neviem, ci prave tym cvicenim sa mi nezmensili. (Bohuzial len prsia, brucho-pas-boky-stehna nie). Tak co mam ja robit? Prestat cvicit? :-((

majka_21

mimuska, nechudnem teraz prvykrat a ked som kedysi schudla 6 kg pomocou diety (ktore som naspat nabrala), tak som mala pocit, ze tiez sa mi prsia trosku zmensili. ale teraz som chodila plavat 1,5 mesiaca kazdy den (povacsinou iba styl prsia) a mala som pocit, ze sa mi trosicku spevnili. ale vies, teraz som opat nebola vyse mesiaca plavat a vidim mensie zmeny na nich (ak by som este dalsi mesiac-dva nesla nikde, tak by sa mi stracali...). mne to plavanie pomohlo - studenu vodu a tak som neskusala, ale pochybujem, ze pomoze (mozno len vseobecne prekrvi organizmus a tak... moj nazor). no a gelom a podobnym veciam neverim (tak ako ani kremom proti celulitide a pod.). ono vies, ja osobne by som skor stavila na posilnenie prsneho svalstva (vychadzam logicky z toho... ked si posilujes nohy, brucho, ruky atd. tak sa ti zacinaju tvarovat svaly a zrychluje sa metabolizmus. tak preco by to nemalo fungovat aj pri prsnych svaloch? nevravim ze z "A-ciek" sa stanu "D-cka", ale aj to co mame (v mojom pripade slabe B-cka) si mozeme vyformovat. tie zvysne kg (asi 8 kg este) by som chcela zhadzovat uz len cvicenim. nemozem za to, ze som 4 kg asi zhodila pocas choroby z nechutenstva. trapi ma to, ale zivot ide dalej.

mimuuskaa

maji, ty si tiez schudla celkom dost, a ked si plavala, tak sa ti tie prsia nestracali?? asi to vyskusam.. fakt je to zle, ked to vidim a citim uz teraz.. a inak, s nejakym kremom alebo gelom na spevnenie nahodou nemate dobre skusenosti? alebo sprchovanie studenou vodou?? ci tieto veci vobec nepomahaju..?

majka_21

juj mimuska, ja som schudla za asi 2,5 mesiaca 7 kg... tiez mam B-cka prsia. cvicila si pri chudnuti? nie teraz, ale uz pocas chudnutia. ja som pri strate prvych 5 kg plavala styl "prsia" a citila som, ze mam aj cely hrudnik taky pevnejsi. skus plavat, mozno to pomoze. teraz necvicim uz, lebo nemozem kvoli dozvukom z choroby, ale chystam sa opat ist plavat. hm... ja mam tiez 23 rokov pomaly a tiez by ma to nepotesilo... :o(