Chudnutie od zajtra!Ideme do toho?

Dennniska

Ahojte dievcata. Po dlhsom case sem nakukam a chcem sa trosku pochvalit:)

Podarilo sa mi zhodit nejake to kilecko (ako som spominala, nezvyknem sa vazit). Ale je to dost ocividne. Okrem upravy stravy som pridala aktivne cvicenie (teda ten belly dance, ktory je spojeny s fitness). Mam sama zo seba prijemny pocit, len skoda, ze ked schudnem, odzrkadli sa mi to na tvari a tam mi to je najmenej treba:)

Helus

Lisana citala som,ze si si stiahla cviky na fit loptu.Mozes mi prosim ta povedat,s ktorej stranky?Aj ja na nej cvicim,ale nemam nic moc dobre cviky,daj tip prosim ta.A prajem ti,vela stastia v chudnuti.

Lisana

Ahoj kocky,

mne vcera prisla fitlopta,takze dneska vyskusam posilnovacie cviky,ktore som si stiahla z netu,tesim sa:-)Urcite to bude zo zaciatku velmi vtipne...S tym trenerom som si to nakoniec rozmyslela,moj problem je,ze dlho pracujem a nestiham este ist do fitka,ale mozno si objednam domov stacionarny bicykel,kamoska na nom pekne schudla,viem,ze to nie je najlepsia alternativa,ale aspon nieco,ked pridem vecer domov uz sa mi po tme velmi nechce ist samej behat...

Viah tak to velke gratko k uspechu,teda uz je vidiet pokrok,len tak dalej!!!Inak dik za tvoje rady ohladom jedalnicka,inspirujes ma,len tak dalej....

Sisi135

Viah: myslím že ten jedálniček je na začiatok ok akurát tie raňajky aj semiačka aj vločky dať a k desiate nikdy nie samé ovocie vždy minimálne s bielkovinou a k tomu aj pomalý sacharid a na obe celozrnná príloha. K večeri by nemal byť len šalát ale aj nejaká bielkovina

ViaH

Ahojte baby,tak ja som sa bola dnes promenádovať s meste ,stretla som pár známych,ktorí ma najprv nespoznali,takže už je to aj vidieť,že som schudla,teším sa :)

Lisana,áno to je fajn nápad-trener,ja som tiež mala zo začiatku trenera :) Pýtal 5€ za hodku,ale ukecala som ho na 3€ :D Využila som ho 3x a potom to už šlo,majitel posilky mi zvykne ukazovať nové cviky a aj mi dosť radí čo jesť a čo nejesť :) Spýtaj sa v tvojom fitku či ti zadarmo neukážu ako cvičiť a ked nie až potom si zaplať trenera :)

Fellis- skús napr.takto
raňajky: nízkotúčný biely jogurt a do toho bud ovsene vločky,alebo ľanové semiačka pomlete,čaj nesladený :) ( ja si zvyknem robiť večer raňajkya potom to dam dochladničky,robím si ako keby tiramisu :) z jogurtu,postruhaneho jablka a ovsených vločiek to si pomiešam a dam si na to trošku kakaa,je to super :)
desiata: ovocie,alebo acidko,môže byť aj tvaroh
obed: tie kuracie prsia s ryžou a zeleninkou,pozor,zeleninky musí byť 2x viac ako mäska a ryži :)
olovrant: tmavý chlebík s cottage chees a paprika,alebo rajčina,uhorku nie,lebo obsahuje veľa vody :)
a večera,nejaký zeleninový šalatik,alebo 2 mrkvy,ver,to ťa zasíty :)
Alebo aj uvarená šošovica je dobrá :)

Feliss

Ejha baby vam to tu ide ! len tak dalej :D Bebe keksy som vysadila ( ale milujem ich :( ) no este by ste mi poradili jedalnicek ??? cca..mne uz dochadzaju napady :( a ake typy jedal v akom case.....Aby som vedela co je vhodne a co nie....kupila som si dnes tvarok, cotagge cheese a prsia kuracie...ten tvaroh asi na vecer nie?? ci... vobec sa v tom neviem zorientovat, na nete uz patram dost dlho ale tie nazory sa uplne neguju navzajom...:(

Lisana

Ahojte baby.

Natalka,drzim ti palce:-))))

Ja som nezhodila ani kilo.Ale nezufam,mozno je este skoro:-)Uvazovala som,ze by som si zaobstarala osobnu trenerku vo fitku,lebo sama cvicit je pre mna nic moc a aj tak neviem ako...

Prajem Vam baby krasny dnik,drzme sa!!!!