Permanentný make - up čiarkovaním!

leno

Dobry den. Pocula som, ze cepielkove tetovanie sa po kratkom case rozpije...je to pravda...ma ho nirkto dlhsie ako cca rok a pol a prosim o skusenost...
Mam vytetovane obicue...krasny tvar...ale po roku mi hneda zacala ruzoviet...autorka tvrdi, ze je to standardny jav... ale podla toho ci citam, asi bola niekde chyba...
Dakujem

LeaNr

Drahe damy,tato diskusia sa mi zda osobna a zrejme chcete umyselne poskodit studiu Remington.Ja mam od nich tiez vytetovane obocie,ciarkovanou metodou a tiez zhodou okolnosti slecnou Dianou a som velmi spokojna!!!Je to velmi sikovna kozmeticka a nepaci sa mi,ze tu na nu takto kydate!!!Celkovo v studiu Remington ponukaju kozmeticke sluzby na vysokej urovni a ja osobne mözem toto studio len a len odporucat.Mna sa kazdy pyta kde mi to robitli,mam to naozaj pekne a prirodzene.Dokonca aj v zahranici,mi to pochvalili.Takze damy,kazda möze mat nejaky nazor a möze sa on podelit aj takto verejne,ale nehnevajte sa na mna,az tak zostra,ako vy k tomu pristupujete....to je osobne!!!Zeby konkurencia??

pb92

Ahojte. Ja by som sa chcela opýtať na pernamentný make up čiarkovanou metódou ? Ako veľké chrasty sa Vám vytvorili a ako dlho vám ostali na obočí? Lebo potrebujem chodiť do roboty a nechcem vyzerať nejak čudne. Taktiež ja mám svvetlo hnedé obočie a vlasy skoro až čierne, teraz si ho zvýraňujem ceruzkou, či mi obočie celé vytrhajú, alebo ostane tam a mi ho iba dokreslia a tie chĺpky v obočí čo mám to ako zafarbí na tmavšiu hnedú aby som vyzeralo pekne ? Ďakujem

Yvetta

Pardon, správne malo byť "takže sa nestotožňujem s nižšie nespokojnými vyjadreniami na adresu tohoto štúdia. Tým však nechcem nijako spochybniť skúsenosti a názory iných prispievateliek".

Yvetta

Ja teda pridám svoju skúsenosť so štúdia Remington, v Nitre. Musím povedať, že po reakciách na tejto diskusii, som rozmýšľala, či si permanentný makeup na obočie dám urobiť alebo nie, ale nakoniec som sa rozhodla ísť. A poviem za seba, že neľutujem. Majú tam dve tatérky a mne robila obočie slečna Diana a s jej prístupom a prácou som nadmieru spokojná. Takže sa nestotožňujem s vyššie nespokojnými vyjadreniami na adresu tohoto štúdia. Tým ale nechcem spochybniť, že prispievatľky klamú. Iba som sa chcela podeliť o vlastnú skúsenosť s prácou v tomto salóne. Prajem úspešné rozhodnutia :-)

julianka1234

Ahojte baby. Aj ja si chcem dať urobiť obočko čiarkovanou metódou niekde v Nitre a okolí. Ale isto nie Remington (videla som fotky ich práce na nete, ale pekné to veru nebolo). Skúste mi dačo dobré poradiť, s čím máte skúsenosť. Ďakujem :)

karolinka122

hroza.., este si zato aj normalne platila? naozaj je potrebne pred takymto krokom vidiet ich pracu nazivo...varuj kocky kde mozes na nete...

Agnes989

Ked uz tu tak ospevujete pernam. mejkap mali by potencialne zaujemkyne vediet aj to, ze je riziko vzniku alergickej reakcie. to kozmeticky nehovoria napriek tomu sa to moze stat a stalo sa to aj mne. A to pritom inak nie som nejaka alergicka, mam alergiu na niektoru kozmetiku ale aj to skor lahku, musim ju pouzivat niekolko dni vkuse aby sa to prejavilo. Po pern. mejkape pier sa mi na celych ustach i v okoli zacali tvorit tazke mokvajuce pluzgiere. Az po pol roku kozna lekarka urcila spravnu diagnozu a nasadila mi antialergicke lieky ktore konecne zabrali. Potom som mala dlhsie pokoj, musela som ich ale pravidelne brat. Asi po roku postupne prestavali byt ucinne, zacala som mavat problemy aj ked som ich brala, vtedy som zvysovala ich davku. Takto som sa trapila mnoho mesiacov, potom mi iny lekar zmenil lieky a predpisal vyssiu davku, zas bol nejaky cas relativne pokoj. Teraz je tri roky od tetovania, uz je to lepsie ale stale nemam uplne pokoj. A to mi pritom ta farba vydrzala na perach asi mesiac, potom este par mesiacov bolo vidno slabucko linku, ale ludia to nevideli, videla som to len ja ked som sa pozrela zblizka do zrkadla. Uz davno nic nie je vidno a stale mam problemy. Kozmeticky by na toto riziko mali upozornovat, ta moja ma neupozornila. Lepsie je nechat si urobit pred prvym tetovanim testy u alergologa ako sa potom roky trapit.

constans

Ahojte,

pred tyzdnom som si dala vytetovat obocie metodou ciarkovanim - tater mi povedal, ze sa tam nesmie dostat voda ani ziaden kozmeticky pripravok, len mam 24 hodin odsavat tkanivovy mok - to som aj urobila, ale aj napriek tomu sa mi vytvorili dost velke chrasty - prakticky na celom oboci a teraz sa bojim, ze mi to cele odpadne - vie mi niekto poradit, co s tym mam robit? Surne!!!

gelovenechty

linda52:Permanentné tetovanie: na tvoju otázku ti dám rada relevantnú odpoveď. Mikropigmentácia je novodobý názov, lebo sa prevádza špeciálnymi ihlami a strojčekom. Jemu vlastný názov je aj semipermanentný make-up alebo mikroimplantácia. Je to kozmetické tetovanie a vzdrží cca od 1-5 rokov a závisí to od mnoho faktorov. Tetuje sa len vrchných vrstiev pokožky a toto tetovanie sa dá predčasne odstrániť, narozdiel od klasického tetovania, kedy jeho predčasné odstránenie má trvalé následky v podobe jaziev. S pozdravom Veronika Kocianová - beautystudioveronika.sk