Odstraší ho, že som neskúsená?

Príspevok v téme: Odstraší ho, že som neskúsená?
absdiasla

Chcela by som vedieť mužský názor na babu, ktorá ešte nemala vážny vzťah. Čo ak by vám nová priateľka povedala, že ste jej prvá vážna známosť? Lebo mám 20 a doteraz som vzťah nemala. Bojím sa, že ak si aj niekoho nájdem a poviem mu to, pomyslí si, že som čudná.

Ja som ale úplne normálna, len neuznávam byť s niekým, koho neľúbim. A keďže som ešte nikoho takého nenašla, neprišiel ani vzťah. Chlapcov, ktorý by ma chceli bolo viacej, v tom nie je problém. Len som sa do nikoho ešte nezamilovala. Čo by ste si o takom dievčati mysleli?

GiovanniX

ja by som bol velmi rad,kebyze stretnem dievca,ktora nemala este vztah a ani sex,ja aj taku hladam inak,ale dako ju nenechadzam...ale nevzdam sa nikdy!

jajka001_

co je cudne na tom ze chce chodit len s takym ktoreho lubi? preco by mala chodit s niekym kto sa jej nepaci??
baby, mate 19, 20, nie ste neskusene, ste normalne :)

sweater

no povecsine to presne aj to znamena, a mne to z toho prispevku aj vypliva. tak priamo sa spytam, absdiasla mala si sexualneho partnera/ov?

sweater

poste asi nestretla este takeho chalana, s ktorym by citila, ze chce byt s nim, ze jej aj po tej chvily co ho pozna zda byt niecim iny, zaujimavy, jedinecny, hodny jej pozornosti, tak preto asi nemala dlhsi vztah, asi takeho nestretla...