aka JE SANCA??

sisa279

No tak teoria je iné ako prax..som toho skvelý príklad.. v tvojom prípade by som išla po ten postinor.. neviem síce koľko to stojí,platil sa celý ale musela si mať recept. či je to tak aj teraz neviem.. alebo potom to nechaj tak a uvidíš možno sa nič nestalo. No ja ,ak by som nebola rozhodnutá pre ďaľšie dieťa, tak by som sa nespoliehala na to, že možno sa nič nestalo a radšej by som to riešila tak, ako som ti napísala..

mary-anne

no ty sa velmi moja nespoliehaj na plodné a neplodné dni .. ono, náhoda je sviňa a otehotnieš aj tak . a načo prosím ťa sa robí do teba, bez ochrany bez všetkého??? aby si teraz stresovala??,

nechápem ..

nikka13

Ms som dostala 13.3 a sex sme mali teraz v nedelu 20 teho a urobil sa do mna..tak neviem ci sa mam obavat alebo niee..mali by to byt teoreticky neplodne dni este..

sisa279

Tak to ma mrzí, ale ak si myslíš, že by si mohla byť tehotná, choď radšej gynekológovi nech ti predpíše postinor /teda ak je to tuším ešte do 48 hodín po súloži/ . Ale teraz neviem či sa bojíš že si tehotná preto, že si dostala menštruáciu už na 25 deň alebo preto, že ste cez víkend nedávali pozor

nikka13

no to si ma moc nepotesila...boze bojim sa...ja jedno dieta uz mam skoro rocne prinom som otehotnela ked sme mali sex niak na 12-13 dc...a cykly som mavala tak 28-32 dni..len teraz po proode to mam take divne..raz po 28,25,26,35..a teraz naposledy som dostala po 25 zasa..

sisa279

to sa nedá jednoznačne povedať.. ja som ostala s druhým dieťaťom tehotná už 5 deň cyklu a menštruáciu mávam každých 26 dní....