co mam robit? tu, teraz!

Príspevok v téme: co mam robit? tu, teraz!
sadfsfdsfsad

pozeram prelet nad kukucim hniezdom, kde on rozbil rukou okno a dorezal si tak ruku a ja citim neskutocnu tuzbu urobit to iste. potom bol zaber ako mu krvaca ruka a ja neskutocne tuzim po tom istom. potom bol zaber kde ide s obviazanou rukou a ja mu to zavdidm. nemozem ti ignorovat. co mam robit, co mam robit?

sadfsfdsfsad

deria- dakujem ti, vazim si to, ale ja nie som nestastny, zazivam v zivote vela radosti, nie som v depresii ani na dne, veci sa mi daria a mam aj priatelov. len....ta vec..

Deria

nemyslim, ze chce zaujat.
@sadfs...neboj, urcite nie si sam, ibaze nie kazdy o tom hovori. na vsetko je vsak riesenie, len treba chciet! myslim, ze si velmi nestastny, mozno osamely(?)si mlady, nenechavaj vsetko na nahodu, mas zivot pred sebou a urcite bude este aj pekny, aj ked tomu mozno teraz neveris. nezabudaj, ty sam si sebe panom, len ty rozhodujes o tom, akym smerom sa tvoj zivot bude uberat. ja viem, niekedy to vyzera v zivote posrate, aj ja som bola uz na dne a neverila som, ze najdem vychodisko a pozri, dnes uvazujem celkom inac a som spokojna. vzchop sa, ries to cim skor a nevzdavaj sa!

sadfsfdsfsad

jajka- :D
lost- ano, viem premyslat aj o inych veciach, vobec na to nemyslim stale, ale vzdy ked vidim utrpenie, tak...zavidim, tuzim zazit to iste, ale nemozem. je to ako tajna vasen alebo co. nemozem si pomoct, ale mozem sa zatial ovladat

lost

a mas taketo 'chutky' aj ked robis nieco co ta bavi? aby si (aspon docastne) zaneprazdnil hlavu niecim prijemnym, nemysel na tieto veci a ked to je naozaj az take vazne, ist za doktorom ?

elsa5.5

ale na takéto veci sú diplomovaní ľudia ktorí prečítali plno kníh o danej problematike a majú plno skúseností ako ti my máme pomôcť tu nikto nevie podať odbornú pomoc ísť k psychiatrovi nech ti dá silné sedatíva,inú pomoc ti ja poskytnúť neviem chod tam hned ráno...

sadfsfdsfsad

deria-dakujem
jajka001- zaujat? koho, preboha? anonymnych ludi, na ktorych mi nezalezi natolko aby som zapinal pocitac? rozmyslas? teda, uz v starsich prispevkoch som si vsimol, ze reagujes mimoriadne hlupo a nechapavo, ale toto myslis vazne?

Deria

v kazdom pripade nie si v poriadku a potrebujes surne odbornu pomoc. ak ti aj jeden odbornik nepomohol, neznamena to, ze nemas hladat pomoc inde. ty sam to iste citis, ze to nie je normalne a budes nestastny, ak s tym nic nebudes robit. mozno si zazil nejaku traumu alebo si uz teraz so svojim zivotom nespokojny, nestastny, co sa potom takto moze prejavit. som presvedcena, ze je to psychicka porucha, mozno iba zacinajuca a sam sa z toho nedostanes, takze rob nieco!