Fejsbúk

Weva

ono chapem co myslis, rovnako kedze vsetky tie tvoje data sa daju prelustrovat do minulosti ak to nemazes - je lahke vydavat sa za Teba niekde na inej sieti - stiahnut par fotiek, prirobit fotoalbum domaceho milacika a par foto z dovolenky a nikto nebude ked si ho chces pridat vediet ci si to fakt Ty, ci niekto iny... Ktovie co tym moze propagovat, v tvojom mene pisat a podobne...

Rovnako ak pises nie do vlastneho statusu ale niekomu na stenu "jej tesim sa ze sa buduci vikend konecne uvidime opat v BA" a zijes inde je jasne ze sa chystas cestovat...

Ale ako som uz pisala je na kazdom ako blizko si FB ci ine soc. siete pusti k telu...
A ak tam niekto fici kazdy den (praca za PC neznamena ze musis visiet na FB) tak ma fakt problem ci zavislost ineho charakteru... FB za to nemoze :)

Ja nemam chut obnovovat status kazdy den - len ak sa deje nieco vynimocne... ziadne oh ako dnes svieti krasne slnko :)

lost

no nemyslel som slovicka :D

skor to ze je to divne, napr:

ja som na icq online cca 15 hodin denne vkuse

ak som offline 1 den, ludia pisu ze "co je?" :D

potom som si pomyslel ze je lepsie icq aj z casu na cas vypnut, aby som nebol tak odhalitelny. (ps: nemam status, vzdy som online,aj ked som mimo pc, ziadne take ze 'lost je away 15 minut' alebo take nieco). sice potom si ludia myslia ze ich ignorujem ale what ever, bezpecnost predevsim :D

lebo ked vidim niekoho blogovat na facebook uplne kazdy den, niekolko krat denne a potom sa po nom "zlahla zem' tak je to netradicne, podozrive, ze nieco
1. bud sa mu stalo, alebo
2. je mimo netu a tym padom mozn oaj mimo domu.

:)

ja si tiez robim vela fotiek, mam ich cca tisic za kazdy mesiac :D
i ked to je take ze cvak cvak cvak cvak cvak cvak cvak a potom delete delete delete delete delete delete a jednu zo 7 si necham :) a potom este raz, cize realne ich pribudne menej (take co stoja za rozumne zalohovanie, i ked HDD mam dostatocne volny, ale je to nuda pozerat vela podobnych a nepodarenych fotiek, i ked, z nich sa robi super vec, nieco ako 'zrychleny film' par milisekund pred smrtou (tj, nastavim nech mi to 'roluje' cca 20-25 fotiek za sekundu, clovek sice nevnima kazdu, ale ked to dam na 5-10 fotiek/sek. tak potom je to take ze sa rychlo rozpamatam na vsetko :) atd, ale to uz som zaaase odbocil od temy :D

lost

Weva

Ak niekto kazdy den pise "idem tam a tam" a zrazu vidim ze "pred 5 dnami" za 5 dni vidim "pred 10 dnami" tak si domyslim ze nikto nie je doma :)

A hlavne ak niekto uploaduje foto priamo z dovolenky.

Pointa "utoku" je ziskat informacie z utrzkov a poskladat si ich k pouzitelnym info.

Alebo PUZZLE.

Weva

tiez totalne suhlasim s vacsinou :)

Ok mozno netreba byt naivni a pisat si do statusu "ideme na 2 tyzdne na dovolenku" (= pani zlodeji bejvak je prazdny) a pripadne ak si v praci a mas tam kontakty si menit status alebo davat na net fotky prave vtedy ked sa ocividne da dokazat, ze si sa miesto roboty flakal(a) po internete ale to uz nechame na kazdeho inteligenciu...

smajliQa

tak ja na FB mam povacsinu status kazdy den iny,,, a to taky, ze jeeej dnes je krasne vonku, alebo idem na prechadzku, alebo co som varila, co budem robit.. alebo ze mi niekto chyba...

no a co,? kto chce citat, to cita, kto nie, tak nie...
nemam sa za co hanbit, a nevadi mi ked niekto vie, co cely den robim...
ved treba zit s ludmi okolo seba a nie bez nich... ani nevies kolko kamosov sa ponukne stravit prijemny den s tebou, alebo ta zavolaju na kavu, alebo sa chcu pridat a travit spolocne den, ked mate nejaku spolocnu zalubu...

a fotky,? ze si pozrie niekto moje fotky z oslavy?? alebo z dovolenky,?? no a?? ved na to sa tie fotky robia, na pamiatku... co ich mam mat v sufliku??? mozem sa podelit o radost.... o hocico...

nechapem tuto temu.. ak nechces, na FB nebudes!!!!!

Slobodna

nie, nerobíme to všetci, takže ja nad sebou premýšľať nemusím :) FB ani žiadna iná technológia ťa nemá ovládať, ty máš ovládať a mať pod kontrolou ju. Ak sa ti to vymyká z rúk, to je už tvoj problém.

jahodka123

Ja tam väčšinou popíšem len bludy, za ktoré sa hanbiť nemusím a ktoré oproti mne nemôže nikto otočiť. To isté fotky, nič osobné atď. Som tam hlavne kvôli kamarátom, ktorí nebývajú zrovna najbližšie. Nepovedala by som, že som FB ovládaná. Skrátka len nechcem mať mega obrovský účet na mobile :DDD