Kedy to zena vie?

Weva

Ja mozem teraz hovorit priamo z vlastnej skusenosti (som v 6 tyzdni :)))) ze som to citila akosi hned
(len som si po predchadzajucich testovacich sialenstvach kde som vysolila drahe peniaze za testy a skusala a skusala povedala, ze si pekne pockam, ci mi zase nesviha a nevsugeruvam si nieco a pockala som pekne do vymeskanej menstruacie).

Ale citila som sa inak, vedela som ze asi takto to asi zena citi a mala som ani nie bolest, ale tlak v prsiach a ked mala menstruacia prist citila som bolesti v podbrusku ale ani po 1.5 dni neprislo krvacanie. Odvtedy tie priznaky len pribudaju, takze v tretom mesiaci si neviem predstavit o tom "nevediet". Ale pocula som o zenach co to spominali.

Myslis, ze by si mohla byt taen pripad?

lara123q

Weva len zo zvedavosti. Ale vacsina zienm uz vie ze su tehotne toto su len taky vynimocne pripady nie?Dakujem za reakciu

Weva

ono moze sa stat ze krvaca... moze sa stat, ze i priznaky ma len velmi slabe a nepostrehla... najjednoduchsie je si pre zaciatok spravit domaci test a podla neho sa uvidi... ak by to bol treti mesiac myslim ze ta druha ciarka by tam bola behom 20 sekund :)

Preco sa vobec pytas? Teda ake su suvislosti?

whee_ee

Ak si nerobila test, nepostrehla tehotenské príznaky alebo im neprikladala význam, tak si myslím, že to možné je.