CHALANI AKO SA DOKAZETE TAK RYCHLO ODLUBIT

Príspevok v téme: CHALANI AKO SA DOKAZETE TAK RYCHLO ODLUBIT
teddy70

nepochopim ako mozete randit s dievcatom a vyznavat jej lasku , pisat zamilovane sms , vyznavat lasku cez Fb a zrazu ako sibnutim carovneho prutika jej napisete , ze je koniec , len tak po troch dnoch od vasho stretnutia , kde ste jej vyznavali lasku ...
cim to , ako to vysvetlite ....

pytam sa kvoli dcere , lebo ona ma tu skusenost a je z toho velmi nestastna

podotykam , ze ide o prve lasky :-)

Anetočka :)

sandokan77: nie je to impotencia to sa neboj.. toby sa ti v tom pripade vobec nepostavil.. ale tak zase tvoj penis nieje stroj aby "vladal" 10X po sebe..

Anetočka :)

ja nechápem ani jedného ani druhého.. po 3 dňoch sa predsa laska vyznat neda.. 3 dni je skutočne velmi malá doba nato, aby sa niekto do niekoho zalubil a vyznal tak "uprimne" lasku.. (teda pokial sa nepoznala s nim už dlhšiu dobu).. a kedže pišete ze je to vaša dcera a jedna sa o prve lasky tak to je pochopitelne.. nech sa s tym ani nezatažuje..prvé lasky su predsa kratke lasky ako sa hovorí :).. ja som napr mojmu priatelovi povedala uprimne do OCI a nie cez FB ani podobne spravy "lubím ťa" až skoro po pol roku.. lebo až vtedy som bola naozaj presvedčena o tom ze ho naozaj milujem.. ale toto sa stava len si to nesmie vaša dcéra brat moc k sdrcu :) lebo tych "lúbim ťa" bude este neurekom :)

chlebo2223

Kedze pisete o dcere, tak vam povykam, lebo som urcite mladsi .. Neviem kolko rokov ma vasa dcera, ak je to do 15r tak to by som vobec neriesil. Podstatnejsie pre pochopenie situacie je vek chlapca. Cim je vacsi vekovy rozdiel (starsi chlapec) tym je vacsi predpoklad, ze chlapec ma jasno, a viacmenej ide za tym sexom ako za niecim citovo hlbsim. Z vlastnej skusenosti vam poviem, lebo si myslim ze to tak je, ze chlapec asi komunikuje s viacerymi dievcatami naraz, a potom to selektuje, a v klude sa mohlo stat ze mal nieco nedoriesene s inym dievcatom a zameral sa na vasu dceru a po tych napr. 3 dnoch ho viacej zaujala ta druha, tak jednoducho vasu dceru odpisal :) . Co sa tyka vyznavania lasky po kratkom case, tak to prameni bud v tom, ze nikdy chlapec lasku nevyznal, a ked to je taky vztah v zaciatku, a nevie sa uz hybat dalej, tak tu lasku vyzna aj ked to mozno tak naozaj nie je, len sa ocitol v situacii ze nevedel co uz robit, ked uz vyraz mam ta rad alebo je mi s tebou fajn nestacilo, mne samemu sa to stalo tiez, nastastie len raz ;) .. na druhej strane je tu moznost, navodit dojem, ze dievca nam stoji za vela, ze je pre nas jedina - dostat ju do postele. Stdujem psychologiu, a v ramci jedneho seminara sme sa dostali prave k tomuto, ako dievcata resp mlade zeny vnimaju lasku, uzko ju spajaju so sexom a naopak, cize vyznanie lasky je taka vstupenka k sexu, vela dievcat tym nadobudne tu neexistujucu istotu ze nebudu len vyuzite na sex. Este raz opakujem, neviem kolko rokov ma vasa dcera, len som chcel podotknut, ze aj ked si rodic mysli - vobec vas nespochybnujem, len hodnotim v globale a na zaklade skusenosti - ze dietatu dava tu najlepsiu vychovu a tiez si o nom mysli veci, ze napriklad nerobi, tak to vacsinou tak nebyva. Cize dajme tomu ze dcera ma 15, a poviete si ze ona a sex, asi tazko a mozno uz nie je ani panna, pripadne by ste jej neuverili ze skusala fajcit marihuanu alebo dokocna ze ju fajci opakovane lebo sa jej to paci :)) chcel som len povedat, ze nepodcenujte dceru v nicom a tiez jej vysvetlite, ze taky co po 3 dnoch zmenil nazor jej absolutne za nic nestoji, nech sa netrapi prenho a hlavne ze na zemi je stovky milionov dalsich ! verim ze som pomohol dovi

lienocka2

Možno to bolo kvôli inej. Ale to, že je zamilovaní si asi len myslel, inak si to vysvetliť neviem. Ale určite ešte nebol zrelý na vzťah, keď sa takto zachoval. Nech je kočka rada a hladá si rozumnejších chalanov a nie "deti".

GiovanniX

mozna,ze sa dozvedel daco o tvojej dcere,co mu zatajovala,napr.ze nie je uz panna,alebo daco ine...nikdy nevies,nemusi byt len chlapec na vine...ale nepozname podrobnosti a urcite ani ty...len otoci stranu a hlada dalej,zial zivot je svina

malaopicka

hm a to sa nas musis tu pytat?
Co nevies, ze teenagerske lasky nie su lasky v pravom zmysle, a urcite nie pre chalanov???? Fuuuu som rada ze moja mama sa nemusela po forach vypytovat ako ma utesit :/

A ''laska'' v pravom zmysle nevznikne za 3 dni, ani 3 tyzdne... ludia by mali pochopit ze chciet mat sex nerovna sa laska.... alebo ak to chcete neznejsie, fyzicka pritazlivost nerovna sa laska!

Inner

skor by som povedala, ze ju chcel na sex, preto ju opantaval sladkymi slovickami. Potom sa mu nieco znepacilo, alebo si povedal, ze z tejto nic nebude a tak spravil, co spravil. Hladat si lasku cez inernet je velmi, velmi neiste....

nech dcera nebude nestastna. Zbavila sa aspon idiota :-))