kyslá zemiaková šaláta

Sisi135

jaaaa: ale nejde len o kalorickú hodnotu jedla, preto síce zemiaky nie sú kalorické ale na večeru bez poriadnej bielkoviny nevhodné

Roza

jaaa36 smiali sme sa ale nevysmievali sme sa, slovenčina ti inak ide dosť dobre.
Za mesiac schudnúť 5 kíl to je dosť veľa, z tvojho príspevku som vyrozumela že nedržíš žiadnu z diét ale ješ všetko len v malých dávkach. Rozumné, len sa mi zdá tvoje chudnutie dosť rýchle, ale tomu rozumieš najlepšie ty sama. Tak veľa šťastia.

jaaa36

myslím že to nieje kalorická bomba, ja za mesiac som schudla 5 kilá. darí sa mi, pritom tancujem pravidelne zumbu. Jem všetko v malom množstve, a idem dalej. Pár ližíc predsa nikoho nezabije, inac je v tom ocot, ktory je dobrý na chudnutie

Sisi135

,,kyslá zemiaková šaláta" :D moc vhodná večera nie je na večeru radšej kvalitnú bielkovinu so zeleninou a trochu sacharidov

jaaa26

dobre nic sa nestalo, áno mám slovenskú národnosť, ale niekedy je problém vyjadriť sa. Stáva sa :-)) ja to berem s humorom, neviem ako vy.

smajliQa

neeee netreba, sorry... ale :D.. ja nemozem.. kyslaaa zemiakovaa salaaata :D
ved.. prepac ale ak mas slovensku narodnost, tak.... potom je to fakt na zasmiatie

smajliQa

neeee netreba, sorry... ale :D.. ja nemozem.. kyslaaa zemiakovaa salaaata :D
ved.. prepac ale ak mas slovensku narodnost, tak.... potom je to fakt na zasmiatie