maska na jazvy po akné

Urgentne

Ahoj Jonas 458 natoto ti ziadna kura nepomoze tvoje jazvy z akne vznikli z neliecenia alebo aspon z nedostatocneho,jedine co ti moze pomoct je diamantova abrazia kt. je ale velmi namahava na kozu a jeto chirurgicky zakrok kt. urcite aj nieco stoji nemam o tomto ale najnovsi prehlad a tak ti doporucujem sukromnu konzultaciu v ustave lekarskej kozmetiky kde mozu mat aj novinky. www.ulk.sk

slavkapo

urcite by som tam nesla v lete, najskor na jesen, aj tak to zyvkne stipat...ja to nemam za sebou, v mojom okoli jeden clovek, kt. to akurat dokoncil, teraz na jar...po troch mesiacoch nasleduje jedno sedenie na udrzanie efektu...

slavkapo

su kozm. centra, kde chodia aj kozne lekarky a robia to tam...a niektore sukromne to mozno robia aj v ord. ale urcite sa za dermabraziu u nich plati tak ako v kozm. centre...

slavkapo

Podla mna by ti pomohla diamantova dermabrazia, tak 8 sedeni, kazde dva tyzdne...ale zasadne by som si to dala urobit v kozm. centre, ale len koznou lekarkou...

Miklo

Hassy a pomohlo jej to?
Ja rozmyslam,ze pojdem tiez na frakcny laser Mixto,ktory zbrusuje kozu.
Cena 250 Eur a len lica.
Len mi prosim napis,ci jej to pomohlo :)

Dakujem

hassy

myslím že žiadna maska ťa jaziev nezbaví. Treba ísť kozmetičke, ona ti už povie že čo s tým. Sestra bola, mala jazvyčky ale malé a zbrusovali jej kožu laserom