Tmavšie vlasy bez farbenia

Príspevok v téme: Tmavšie vlasy bez farbenia
citron

ahoj, moje prirodzene vlasy boli stredne až tmavo hnedé, neskôr som začala s prelivmi a aj farbením či zosvetlovaním. Konečne som sa rozhodla, že opäť prejdem na moju prirodzenú farbu, už pol roka som si vlásky nefarbila, pekne splynuli s poslednou farbou, lenže...Moje vlasy, kt. mi vyrastajú už nie sú tmavé ako kedysi, ale svetlohnedé miestami až plavé.
Farbiť už nechcem, preto sa chcem spýtať či nepoznáte nejaké babské rady na tmavšie vlasy bez farbenia...počula som niečo o žihlave, máte skúsenosti ?
Ďakujem :))

1Lucia1

Ahoj, skúšala si aj prírodné farby bez chémie? :) Môžem odporučiť napr. odtieň Dark Brown od VOONO. Do farbenia môžeš pridať čierny čaj alebo kávu. voono.sk

Hena1a

Kava super aj na uplne biele vlasy. Kadernicka mi bechala prilis dlho odfarbovac, cim mi znicila konce, tie som ostrihala a ostatne biele vlasy som chcela nejak nafarbit, ale nie chemickou farbou. Kava s maskou na vlasy na hodinu a vysledok je super. Este parkrat zopakujem..vsade pisu ze na blond vlasy to nema zmysel, ale ja vidim rozdiel..

citron

toto som vygooglila :))

Daniela z Nových Zámkov nedá dopustiť na kávový vlasový zábal: „Keďže ja mám už od puberty problémy s pleťou a vlasmi, pridávam recept na vlasovú masku: Zmiešajte 400 ml silnej zrnkovej kávy s dvoma žĺtkami. Naneste na suché vlasy, zakryte fóliou a nechajte 20 minút pôsobiť, potom opláchnite vodou. Vlásky ostanú lesklé a viditeľne ozdravené.“

Aj čitateľka Andrea používa kávu pre lesk vlasov: „Káva vyčarí na tmavých vlasoch úžasné efekty, najmä brunetkám alebo červenovláskam. Kávu vmasírujte do vlasov, nechajte 30 minút pôsobiť a potom si ich umyte.“

citron

jj, ten som skúšala :) bol super, lenže mam okrem iného velmi husté vlasy a teraz som si ich nechala narásť, takže by som s tým farbením asi krachla :P no nič, našla som niečo o káve, idem hľadať viac snáď budem úspešná :)

pomaranc

ahoj ,mame ten isty problem ,ale ja uz dlhsiu dobu,chcela som mat tmavsie vlasy,vyskusala som vsetky mozne sampony na hnede vlasy no vysledok ziadny ,jedine asi tak maska na zvyraznenie hnedej farby ,ale nevydrzalo to dlho ,az som si napokon kupila l'oreal casting creme gloss bez amoniaku ,cislo 415,nevyzeraju ako farbene a super krasne hnedy odtien