Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Attirance kozmetika

FirmaBianka

Ano, je vyborna. Je to rucne robena kozmetika, nie je kvality BIO, ale je prirodna a neobsahuje Paraffinum liquidum, co je ropa ako niektore ine prirodne kozmetiky! Takze je vyborna. www.firmabianka.sk, je tam aj E-shop. S radostou poradime a poradenstvo je zdarma!

lienka777

Dobrý den. Rada by som vám odporučila túto kozmetiku..... Mne ju odporučila kamoška, ktorá si ju kupovala v Eurovei v BA... Som kamoške veľmi vdačná, keďze mám atopický ekzém a dávam si pozor čo použivam na svoju kožu.... Na začiatku som tomu neverila, ale dala som sa nahovoriť a kupila som si mydlo, šampón a telový jogurt na www.kozmetikaprirodna.sk a veľmi mi to pomohlo.... Vôbec mi to neškodí, prestala sa mi vysušovať pokožka.... Mýdla, ktore obsahujú olivový olej mi príjemne hydratujú pokožku a telový jogurt mi ju zvlhčuje. Výborný je aj šampón, vaľa ľudí sa ma začalo pýtať, čo sa dávam na vlasy, keď majú taký objem a prestali sa mi vysúšať.... Síce táto kozmetika nie je známa, je výborná, taká spokojná som ešte nebola.... Môžem len odporučiť ju vyskúšať. Je výhodou objednávanie cey internet...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Attirance kozmetika - Fórum - ZDRAVIE.sk