Attirance kozmetika

FirmaBianka

Ano, je vyborna. Je to rucne robena kozmetika, nie je kvality BIO, ale je prirodna a neobsahuje Paraffinum liquidum, co je ropa ako niektore ine prirodne kozmetiky! Takze je vyborna. www.firmabianka.sk, je tam aj E-shop. S radostou poradime a poradenstvo je zdarma!

lienka777

Dobrý den. Rada by som vám odporučila túto kozmetiku..... Mne ju odporučila kamoška, ktorá si ju kupovala v Eurovei v BA... Som kamoške veľmi vdačná, keďze mám atopický ekzém a dávam si pozor čo použivam na svoju kožu.... Na začiatku som tomu neverila, ale dala som sa nahovoriť a kupila som si mydlo, šampón a telový jogurt na www.kozmetikaprirodna.sk a veľmi mi to pomohlo.... Vôbec mi to neškodí, prestala sa mi vysušovať pokožka.... Mýdla, ktore obsahujú olivový olej mi príjemne hydratujú pokožku a telový jogurt mi ju zvlhčuje. Výborný je aj šampón, vaľa ľudí sa ma začalo pýtať, čo sa dávam na vlasy, keď majú taký objem a prestali sa mi vysúšať.... Síce táto kozmetika nie je známa, je výborná, taká spokojná som ešte nebola.... Môžem len odporučiť ju vyskúšať. Je výhodou objednávanie cey internet...