90dd od 1.4.2011

lejja

Lifik ok,dnes uz bez prehreskou(dufam).Tak nakoniec som si pripravila seged.kapustu so zemiakmi.A ty co dobre?Ja vyvar nepijem,ale napr.vcera som mala polievku tak mi to nechyba.Jasminka mas recepty k tejto diete?

jasminka1

ahojte baby ja sa pripájam od dnes ak možem aby mi vodný deň padol na víkend,,:P,,,len mám strašný problém s diétami lebo nejem moc zeleninu vzdy iba s pečivom alebo tak,,samnu iba mrkvu,,takkze v biel. den neviem s cim jest masko lebo s prilohou nemozem a zase ked si dam pecivo to uz nemozem vecer,,,napr. aj so syrov jem len parenicu, tvarohy tiez nic :( neviete mi nieco poradit? dakujem :))

lifik

lejja,
oddnes ziadne zhresenie, oukej???!!! vcera to bol len taky zaciatok :)))...

lolla,
vitaaaaaaaaj, nech sa dari!

Helus,
ten vyvar, to moze byt aj bujonova kocka zaliata 3dcl vody alebo??? ako casto sa vazis?

lejja

Helus tak ty si super,ze to dokazes tak poctivo dodrziavat.Ja som dnes zjedla este zopar tyciniek-nevydrzala som to.Som zvedava co nam zajtra napises.Dcera je jednicka ked uz dala dole 4kila.Aj tebe je urcite lahsie dodrziavat dietu ked ste nato dve.Loverka vitaj medzi nami.

loverka

ahojte, aj ja sa k vam pridavam, mam vysku 165 a 64 kg, tak tiez by som chcela aspon 10 dat do leta dole. dufam, ze sa nam to podariii:)

Helus

lejja moja dcera dala dole uz 4 kila,a ja som zacinala na 70 tke,a vazim sa zajtram rano,potom napisem.Ale som cely den v praci,tak az vecer.Sama som zvedava.posledny krat som mala 66.9.

lolla

suhlasim a este ked si tu budeme pisat ako sa tej ktorej dari tak to bude vacsia motivacia dufam :) inak lejja zavidim tych 10kg dole a gratulujem! si sikovnica velka :)

lejja

lolla som rada,ze sa pridas k nam.Cim viac nas bude tym lahsie nam to pojde.Helus kludne pis aj nam ako sa ti dari.Uz vidis nejake zmeny?