Zivot po benzodiazepinoch

Príspevok v téme: Zivot po benzodiazepinoch
Maja.

Ja som 9 mesiacov po poslednej davke xanaxu- benzak brala som ho dlhodobo na uzkostnu poruchu. Stale mam vysoku uzkost, syndrom nepokojnych noch a palenie .Skonci to niekedy? Napiste mi svoje skusenosti Ak ste brali pravidelne a viac ako rok aky kolvek benzodiazepin a neberiete ziadne antidepresiva. Iba chcem vediet ci tie neziaduce ucinky mam iba ja. Dakujem.

Maja.

Ma niekto sialene palenie v ustach dasien a jazyka? Vsetko to zacalo ked som zacala znizovat xanax. Trva to uz 9 mesiacov.Ulavi sa mi jedine ked si lahnem.Poradi mi niekto? Lekari su bezradny tvrdia, ze to moze byt z krcnej chrbtice.Dali mi lyricu ale je to ako xanax vysoko navykove a ja si to nemozem dovolit brat, dostala by som sa do bodu nula.Ja nechcem zazit tie sialene neziaduce ucinky z vysadzovania znova.

mamka777

ja som brala na panicku poruchu aj xanax, aj lenuxin, a neviem este ake lieky, bola som na tom fakticky zle, bala som sa aj z izby na zachod prejst bez toho aby som neplakala a nemala pocit na odpadnuetie, preto ma musel niekto sprevadzat... bola som nezamestnana a moj priatel vecsinu casu travil v praci, cize mi bolo horsie a horsie... potom mi psychiater povedal, ze panicka porucha je podvedoma vec, no treba s tym vedome bojovat... vzdy sa ma pytal, ze ked to na mna pride ci som uz aj odpadla alebo su to len pocity, a priznam sa ze to boli len tie pocity. stalo sa to minuly rok cca v maji, a v septembri som nastupila do prace a tam som prisla na ine myslienky, u doktora som uz nebola, a ani lieky neberiem. nie preto ze by ma lekar povazoval za vyliecenu, lebo obcas mam pocit ze to na mna ide ale hned sa snazim najst si nieco co mi zamestna hlavu aby som nemyslela na somariny... a este jedna vec, ostala som tehotna takze myslienky na nejake zle veci urcite neprichadaju do uvahy :)))) ... a ten kto ma problem z panickou poruchou alebo ho este stale trapia stavy aj ked uz lieky berie dlho, tak si povedzte ze nie ste ani prvi ani posledni kto ma tieto stavy, ze d teraz sa vam nic take nestalo, len sa proste bojite a en strach treba vyhnat :P ja som mala pocit na odpadnutie a povedala som si ze nech nebudem prva ani posledna co odpadne, a okolo mna su ludia cize pochybujem ze ma nehaju le tak lezat..a videla som viacej ludi odpadnut a neni to take hrozne ako som si myslela :)) prajem vela stastia a rychle uzdravenie

zdravy

ako som uz raz pisal mne psychiater povedal, ze bez problemov si mozem dat Frontin 0,25mg aj dva, ked mi bude zle. ale len ked mi bude naozaj zle. samozrej me Frontin neuzivam, ale nemam problem si ho dat ak by bolo fakt zle, lebo som frontin uzival cez mesiac pravidelne 2x za den a vytiahol ma z brindy. potom som dostaval male sekundarne uzkosti ktore ukludnil iny liek a bol som absolutne ok cca pol roka....

ex

davam si xanax uz asi dva roky..ale striedmo..ked mam zle obdobie dam si cely tyzden po 0,5mg denne ale ked je to so mnou aspon trochu lepsie nedavam si..nikdy netaham snuru dlhu lebo si nechcem zvyknut a bojim sa.ak mas stale tie strasne stavy tak by si to mala brat aj dalej nie? kamos vysadil je zavisly a ma riadne abstaky (bral 1mg denne minimalne...a niekolko rokov)

kloe

ja beriem neurol od roku 2002
ale s rozumom , a ziadne neziaduce ucinky nemam , ked aj na tyzden vysadim , treba to vediet brat ...je to podobne ako s alkoholom , bzd posobia v mozgu na podobnom principe , niekto chlasta , ze sa stane z neho alkoholik a niekto si popija a drzi si v ramci normy dobru naladu ...

podobne je to aj s liekmi treba ich vediet spravne vyuzit a nie zneuzit a sypat do seba vrecia bez rozumu