Som zavisly na marihuane

Príspevok v téme: Som zavisly na marihuane
007-JARO-007

Dobry deň, mam podozrenie že som závisly od MARIHUANY slengovo povedane od trávy. Sice sa hovorí že to neni navykova latka,ale už posledne 3 roky , každy jeden deň si davam velke davky tejto drogy cez "vodne bongo" za tieto 3 roky som stym skušal dosť vela krát prestať ,ale vždy som prestal iba na určity čas a potom som znova do toho padol. Zavislosť sa prejavuje na psychike , keď si nedam ďalšie vodne bongo , tak som podraždeny , nič ma nebaví a sem-tam v noci neviem zaspať. Poraďte da sa stou zavislou nečo ešte urobit ? ale už iba liečenie ? Dakujem

Krotitel

Určite umrie bože :) Netreba to preháňať s trávou raz za čas si dať nezaškodí ale aj to max 2-3 vodné viac si dávať je škoda trávy a jedine sa odpáliš zbytočne ...

biaba

Ahojte dnes som bola z naj kamaratom ktory si asi 10 az 12 krat zahulil....a povedal mi ze mal som stav ze boli vo mne tri osoby ako ja som nebol ja ale on alebo ten on ako ho prezyva ze nieco povedal a on to urobil plakal a nevedep co ma robit mam onho strch alebo ze si trha hlavu na dve polovice prosim vas co je to ake su to stavy pomozte

free-base

Ja hulim uz jedenast rokov dnesna trava v porovnani pred 10 rokmi je stokrat sylnejsia len ze cim dlhsie jufajcim potrebujem jej viac a ide to do penazi

bubakos

myslim, že učinky marihuany su veľmi podceňovane. Vobec ti nezavidim tvoju situaciu. Ale ani ta lutovat nejdem...Mal by si sa ist dat liečiť. minimalne na rok. Doporučujem TeenChallenge v Prahe. Drž sa

magori :D

opisujete to tu ako keby ste brali neviem aku drogu. sa uvedomte.. ja nehovorim ze traava je dobra ( aj ked je viac len nez dobra :D ) ale to co tu opisujete su nezmysli sa stavim ze polka z tych ludi co tu pisali uplne nezmyselne a dlhe pribehy ako boli nafajceny, travu nikdy ani neskusili a nevideli mozno ani na obrazku :P
Ja hulim uz pfuu 5 rokov z toho 3 intenzivne, no nemam pocit ze ma to zmenilo som stale rovnaky aa potvrdi vam to aj moja mama babka aj prababka ked chcete.
zavysli na to som ale psichycky to znamena ze ano chut mam stale keby ze mozem hulim vkuse :D
ale moje telo to nepotrebuje ako pri inych drogach ze ked si ju nedas tak ta ide rztrhnut klepaky neskutocne a boh vie co este.
takze ano da sa byt zavysli ale len psichycky. ludia ktori sa dokazu na nieco velmi rychlo namotat tak by to hulit nemali.
ale clovek zo zdravim zmyslanim vie kedy si moze dovolit zahulit kedy nie. proste ked viem ze idem robit nieco co potrebuje cistu hlavu tak si to nedam.
a tie dristy 5 rocnych deciek co videli nafajceneho cloveka len v telke si nechajte pre seba.

magori :D

zdravim ludiii,ktorim THC krvou pruudi. Ktoryy radi odpalia si hlavy a strasne ich to baviii.Tych ktory sa neboja, zeleneho kowboja. A porusia zakon,aby boli v tom.Tych ktorym to pomaha smiat sa,ale aj tych ktorych to nuti zamyslat sa.Tych ktory su pri tom aktyvni,aj tych co su z toho lenivy jak spuchliny. Co vam poviem, rad sa vypnem.Niekto si vypije iny zas fetuje niekto zas sportuje jaa ale raad carovny dym vdychujem. a nikto mi to nezakaaze,lebo ti co to zakazuju maju plne garaaze.Caaar, ktore si kupili za "vlastne". Vraj. Tak nasrat, ja aj tak budem ten uzasny dym tahat. Lebo traava nie je droga,droga sa do ruk bodaaa a milion dalsich dovodov a nenazval by som to ani mäksiou drogou.Priroda nam to dala,tak jak kapustu,mrkvu a salat :D kto chce moze z nej varit,chorych liecit, da sa na nej zarobit ale aj pri sexe riadne zapotit ;) ,je s nou vsetko ovela krajsie, aj jedlo chuti lepsie. Fetakom ma nazyyvate, ale kazdy den nasaavate :P skuste si to porovnat, ja viem na nohach stat a o vlastny zivot sa postarat, no vy viete len spat a po zemi sa vaalat :) myslite ze je to lepsie? vraj si zivot viac uzijete. Kravina! s takeho zivota ma len napiiina. Ja mam pracu,prachy a vonave pazuchy. Vy pracujete s flasami a obklopujete sa len dlhami. Zadky mate zasraneee a trenky pochcaneee. Po case sa z toho uz ani nedostanete, a na proti alkoholickom skoncite,viiidete aaa aj tak pit zacnete :P agresivita alkoholom stuupa, a rodina doma len duuufa, ze ked dojdete, ziadne rany nedaate, hadky su kazdnodenou rutinou a deti sa len schovavaju pod perinou. Vsetko je celeee zle, nevadi, hlavne ze niekto uleje :P..Ja si huulim, viem ze nikdy nic tvrdsie neskuuusim, kazdy den to mat nemusiiim, nad zachodom nikdy neklacim, urcite nesmrdiim, na ziadnom lieceni neskoncim aa viem, ze rodinu trapit doma nebudem. Agresivita nehorziii,cize sa ma nikto bat nemusiii. Ano viem najlepsie je nehulit a nepit radsej sa sportu zasvetit alebo knihy z ruky nepustit. Ale nie kazdy je na nieco takee, preto huulim vzorky hocjakee. Zivot je tak krajsiii,lahsii aaa lepsie mi tak mysliii. Cize fuck! aj ked som pre vas fetaak :P .Zijem ako kazdy inyy, tak nevymyslajte kokotiny! ;)
a toto som napisal, ked som si do kotla riadne najebal :D

orlayod

Ojgen.....
Počuvaj potrebujem tvoju radu ... ja som na tom tak isto ale nie tak dloho okolo 4 rokoch ..ale ak to spočitam tak 2 roky ale z toho som mala asi cca tristvrte roka pauzu . ale toto co si pisal že ked si bol s priatelkou tak si na kavu nemyslel ja to mam zas naopak :/ ked som sama nie je to take intenzivne iba ked som s priatelom :/ nechapem co mam robit pomoc .. NAPISTE MI