Tovar na splatky a bankovy register, suvisi to spolu ???

Príspevok v téme: Tovar na splatky a bankovy register, suvisi to spolu ???
Adulka

Ahojte, chcela by som tovar za 300 eur na splatky, momentalne nemozem dat 300 eur v hotovosti, ale problem je v tom, ze mam zaznam v bankovom registri, nesplacala som nacas uver v banke, takze momentalne mi uver v banke ani nedaju, ale ako je to s tovarom na splatky ??? overuju si splatkove spolocnosti aj bankovy register?? tovar na splatky som brala raz v zivote a ten som splatila presne nacas, bez problemu.. zaujima ma, ci pri 300 eurovom tovare na splatky pozeraju do bankoveho registra alebo ako to je ?? Daju mi v predajni tovar na splatky alebo nie??? Dakujem.

lost

Sice to s temou nesuvysi, ale raz som prisiel do banky, ze by som potreboval 2000 eur pozicky na par dni.
Slecna mi tam povedala ze smola, nie som zamestnany aktualne a tak mi to risk manazment nepovoli.
Ale system mi to "predpovolil"
Na ucte som v tom case mal tri krat viac v hotovosti.
Na druhy den som si z tej banky takmer uplne vsetko vybral a za tyzden mi uz zrazu dosiel list, ze mozem si pozicat az 8000 eur na cokolvek... :D :D
Neviem ci aj to by nemuseli schvalit v risk "manazmente" alebo co, ale je to extremne smiesne..

lost

Banky pred krizou zarabali extremne vela a nekrestanske peniaze prave na ludoch, ktori nemali sancu splatit danu hypoteku, alebo uver (toxicke). A tym nam sposobili extremne problemy globalneho charakteru. Cize ak by nedali teraz 300 eurovy uver, tak by to bolo pokrytectvo najvyssej urovne :)

I ked neviem, podla mna je mozne ze maju "blacklist" alebo zoznam "neskorych platicov" ci nieco take..

Ale skusil by som prist priamo do obchodu (resp to hned objednat) a zobrat to na splatky, co povedia :)