Študenti na SZU-Lekarska fakulta

Laurina22

Externe sa Urgentna starostlivost ani Osetrovatelstvo studovat nedaju.A na chemicko-tech.je nieco take?To pochybujem.

ucim sa

na chemicko-technologicku sa da dat myslim dokonca meciaca a robia aj druhe kolo, to je do augusta myslim, ide sa tam bez prijimaciek. a potom na extretne odbory sa da tiez podat asi vsade

Laurina22

Ano,budu tie iste otazky.Ja len sem a potom na Verejne zdravotnictvo.Lutujem,ze som si nepodala na Urgentnu starostlivost alebo Osetrovatelstvo este.Neviete o niecom?

ucim sa

no ja mam tie najnovsie testy, taky modry obal. ale praveze spravne odpovede v 182 a 183 si odporuju podla mna, preto mi to nie je jasne. 182c odporuje 183d. alebo sa mylim? inac myslis, ze na prijimackach budu totozne otazky? a kam mas okrem szu este danu prihlasku?

Laurina22

Aha,uz to vidim.Podla je spravne tak ako je to tam.

A nie,ak je to zle v knihe,na prijimackach sa to bude povazovat za ZLU odpoved

ucim sa

pozeram si otazky z chemie na prijimacky na szu. neviete mi vysvetlit otazku 182, moznost C? vyrok: "vazba sigma je slabsia ako vazba pi" je oznaceny ako nespravny. nemala by byt nasobna vazba silnejsia ako jednoducha? a v 183 moznost D je vyrok: " vazba pi je slabsia ako sigma" oznaceny za nespravny. ale jeden z tychto vyrokov je urcite spravny, nie?

182: povazuje za spravne sigma viac ako pi
183: povazuje za spravne sigma menej ako pi

ktora moznost je spravna? alebo som nieco zle pochopila? ak su chyby v knihe nahodou nejake, na prijimckach sa bude ratat za spravnu moznost z knihy alebo spravna odpoved?

pau

ja studujem na szu.. bolo treba relativne malo bodov, pretoze dost vela ludi co sa dostalo sa nakoniec rozhodlo ist inde.. ale neviem ako to bude tento rok. hlasilo sa myslim podstatne menej ludi, ked som sla ja.
myslim ze nasa fakulta ma tiez vydanu zbierku otazok - ja som sa z nej neucila, len tak normalne, ako na prijimacky.. a spravila som..