Kniha Najedzte sa do štíhlosti

Sisa01

Ahojte, zakúpila som si knihu Najedzte sa do štíhlosti + DVD, teraz som v piatom dni detoxikácie. Moje dojmy sú zatiaľ také, že sa cítim nafúknutá a ťažká a na rozdiel od iných ľudí, ktorí písali, koľko energie a sily v sebe majú, ja som slabá, malátna a bez akejkoľvek energie. Možno je tento stav len prechodný, budem pokračovať v detoxikácii aj ďalej a uvidím, možno sa to časom upraví. Máte tiež podobné pocity? Hlavne s tým nafúknutým bruchom? Zmenu na sebe som si zatiaľ nevšimla žiadnu. Pitný režim a rozpis jedál dodržiavam presne podľa pokynov v knihe.

zj

Ahoj Mala som ju ale nič z toho nebolo len som si ju prečítala a založila. Je to náročné keď máš chodiť do roboty starať sa o rodinu, zvlášt variť pre nich zvlášť pre seba a stále rozmýšľať nad tým čo budeš jest. Môžem ti ale odporučiť proteínovú výživu. Ja som sa na to odhodlala minulá rok v apríli za 3,5 mesiaca poctivého držania som dala dolu 20 kg. Pozri si stránku na internete štúdiopohoda.sk Pod odborným dohľadom diétnej poradkyne a bez veľkého rozmýšľania dá dolu koľko budeš potrebovať a hlavne bez jo jo efektu. Svalovina zostane zachovaná a tuky pôjdu preč. Vyskúšaj vrelo doporučuje.

enny

ahojte dievcata,ja mam macingovej ocistnu kuru dnes 3 den po struckoch ma poprehanalo ale zatial fajn,cviklu si davam zavaranu ja viem ze sa nema ale ja jej mam moc tak varit fakt nebudem som sa odvazila aj odmerala tak dam vediet po ukonceni ahojte

Gertrúda

z niektorých jedál mám nafúknuté brucho...a celkovo na to ako v podstate malo zjem teda myslim kaloricky...som velmi najedena a ledva zjem to co mam aj to nie celu porciu. som doslova prejedena. som zvedava co sa udeje na konci a ako si hmotnost po skonceni udrzim

ektoplazma

tak tie koreniny tam podľa mňa nie sú až také podstatné, či už si do strukov tú škoricu resp. do brokolice rozmarín dáš alebo nedáš myslím že tým nič nepokazíš :)
Aj máš nejaké tráviace ťažkosti počas toho?
myslím že najideálnejšie by bolo pokračovať delenou stravou, lebo aj počas toho mesiaca je to v podstate delená strava, mne osobne to príde ako najlepšia forma "diéty" (alebo teda životného štýlu), keďže u mňa by "všetko, ale s mierou" dlho nevydržalo, radšej ako rezeň s ryžou si dám dva rezne so zeleninou :D

Gertrúda

fu ha... tak ja som zatial v pohode...ja som sa ralativne zdravo stravujem stale takze az taky sok to nebol...mne hrozne vadia tie koreniny, ja som predtym pouzivala sol a maximalne cierne korenie a teraz tieto chute korenin musim prekonavat. mne najviac nechutia fazulove struky, to fakt trpim inak sa to da ale asi v stvrtom tyzdni budem nenavidiet cviklu a mrkvu. bojim sa vsak po tom ked tento program ukoncim...budem sa snazit nadalej zdravo stravovat ale aby som to vsetko nepribrala spat

ektoplazma

Ahoj, ja som teraz začala IV. týždeň. Čo sa týka mojich dojmov tak som trochu v rozpakoch, lebo som "menu" dodržiavala relatívne presne ale cítim sa ešte väčšia ako som bola :D Vraj mi to vidno skôr na tvári a vyformoval sa mi pás resp. zmenšilo brucho, i keď odmerať sa plánujem až na konci a na váhe som nestála pár rokov (ani sa na ňu nepostavím) (ale tak odhadom 175/85 viac nie)
Z jedla mi spočiatku chutilo všetko, teraz mrkvový perkelt a cviklový šalát nemôžem ani cítiť tak ich nahrádzam inými jedlami z daného týždňa, tiež som si moc nepochutila na kalerábových cestovinách a hráškovej polievke. Tešila som sa že vďaka tejto strave prestanem byť malátna, ale v tomto sa nejako nič nezmenilo, dokonca v poslednom týždni mi bolo dosť často nevoľno, predpokladám že z mandlí alebo nejakej zeleniny (resp. februárovej umelej pseudozeleniny). Dosť mi to ale "zruinovalo" moju "gastronomickú psychiku", lebo keď sa v jedálničku zrazu obajvili zelerovo - kuracie fašírky, zelerové hranolky alebo morčacie, normálne som mala po takejto dobrote výčitky svedomia. A niekedy sa pristihnem že mám zlé pocity aj keď si na tú prekliatu mrkvu nastrúham trochu syra :)Chcela by som potom ešte pokračovať delenou stravou, v radikálnejšom prípade vegánstvom.
No, asi moje dojmy nie sú najoptimistickejšie, ale pevne verím že som aspoň trochu pomohla svojmu zdraviu :))

Gertrúda

ahoj...je tu niekot kto sa momentálne stravuje podla pani Mačingovej/28-dnový program/, rada by som si vymenila skúsenosti. ja som momentálne v druhom týžni, výsledky sa pomaly dostavujú: 4 kg dole a aj par cm hlavne z brucha...

(:

vydržala som prvé 2 dni, ale keď prišli na rad zelené fazuľky tak ma tak naťahovalo, že som sa skoro dovracala a vtedy som to stopla, lebo myslím, že to nemá význam, keď to robíš s odporom

Helus

ahoj drevica,ja som chodila do svetz-zdravia,a tiez som sa pytala na cervene vino dietologicky,a ona mi povedala ze ziadne vino,lebo je kyselinotvorne.A ja som jej povedala,ze mam krvnu skupinu A-CKO kde sa cervene vino odporuca ako liek.A Macingova tiez ide podla krvnych skupin,najdi si na nete jej emailovu adresu,a napis jej,ona ti napise naspet,aj ja som jej pisala ohladom cvikly,ze mi ten jej salat nechuti s mrkvoua hraskom.skus,ale podla mna by sa vino nemalo pit,pocas tych 28 dni.Tot moj nazor.