problém s lakťom

Príspevok v téme: problém s lakťom
lulu.

Dobrý deň.
Chcem sa opýtať. Pred dvoma mesiacmi som mala ťažký pad na lyžiach. Odniesol si to lakeť. Nemala som ho zlomeny rtg bolo negativne. No mam problem s hybnosťou. Napriklad neotočim nim, keď sa snažim otočiť ruku aj s dlaňou smerom hore tak to proste neurobim. Pociťujem pod chvilou v lakti bolesť a stale je ten lakeť opuchnutý. Čo to môže byť?? stretli ste sa s tým niekto? ... čo treba robiť?

RNG

Silne protizapalove su
curcumin, 3x1500 mg s bioperinom, 10 mg
boswelin 3x500 mg
Bromelain 2x1200+ GDU
serrapeptaza 3x40 000 jednotiek.

Opuchanie moze byt aj z krvnych zrazenin, na co by som odporucal najma nattokinazu, 3x4000 FU

Pomaha na to aj natriet si prislusne miesto kremom s 10% obsahom MSM, da sa doma pripravit z hociakeho tekuteho kremu.

lulu.

heparoid masť som už mala. Tak isto cvičenia a rehabilitaciou. No čim viac sa to pokušali rozhybať o to viac ten lakeť opuchol. Už tu ruku ani nevystriem poriadne. a stale to je opuchnute a hybnosť stale menšia.
a bio možem ťa poprosiť o radu. Môžeš aj tu, može to tu pomocť viac luďom.

zdravie14

Lulu nech Ti lekár predpíše masť Heparoid,dobré by bolo chodiť na rehabilitáciu a cviky,ktoré Ti tam odporúčia,cvičiť aj doma.Pred rehabilitačným cvičením je dobré chodiť aj do vírivky, doma dobre lakeť vymočiť v slanej vlažnej vode a potom cvičiť.Pomáha aj nasvecovanie bioptronovou lampou. Sú aj ďalšie riešenia Tvojich ťažkosti ale snáď aj toto zaberie.