Dnešné ženy

jajka001_

sureves - presne, depresia nie je choroba, je to prejav reakcie na tuto choru spolocnost, aj vsetky tie uzkosti a fobie a paranoje

lost

jj, nemame vojny, tak mame cas na blbosti, ale az raz bude az tolko blbosti, ze vojny potrebovat budeme, tak nebude o ne ziadna nudza :)
alebo koniec sveta takeho akeho ho pozname :D

alle

sureves, myslim,z e zeny to robia z toho isteho dovodu z akeho simuzikupuju drahe auta, neustale si ich vylepsuju, aj ked to s konfortom nema nic spolocne, chodia na autosalony, kupuju si auto casopisy alebo stravia 4hodiny do dna budovanim nezmyslenej nadmenej svalovej hmoty nepotrebnej na dnesny zivot v meste. Popripade k tmu este sypu rozne sypacky. Tiez by mohli svoj cas stravit aj uzitocnejsie v prospech celej spolocnosti. Cize to tvoje generalizovanie nie je len o zenach,ale celkovo o dnesnej spolocnosti. Ked si zivot stale zlahcujeme(nelovime stravu, povacsinu mame plnu ladnicku, nemame vojny(klop klop)...) tak vymyslame "sprostosti" ako modu, nevery, prilisne sledovanie svojej postavy atd..

sureves

ženy sú sprosté iba podľa toho, ako veľmi sa líšia od toho, komu také pripadajú. Keď je buzerant so ženskou, čo je posadnutá módou, pripadá mu dokonalá (kamarátka :D). Keď som s takou ženskou ja, tak mám chuť ju nakopať, nech sa spamätá a nerieši také nezmysly. Vážne nechápem aký zmysel majú tie sprosté časopisy, ktoré furt čítajú, veď sa tam len ohovárajú ľudia, navyše tí ľudia s nimi ani nič nemajú. Riadia sa nejakou hlúpou módou, ktorá sa stáva čím ďalej tým nezmyselnejšou a nepraktickou. A predsa sa tým riadia a je to pre nich tak dôležité. Najlepšie je, že ak je človek samotár, alebo je tichý, pre ostatných je čudák a práve takým ľuďom diagnostikujú psychické poruchy. Podľa mňa sú jediné psychické choroby schizofrénia, maniodepresia a autizmus. Tie poruchy osobnosti sú pre mňa úplné nezmysly. Schizoidná porucha osobnosti, sociálna či neviem aká atď. Je to len odlišné myslenie, ktoré bežným ľuďom príde divné, tak ich odčlenia. Zdá sa, že si neuvedomujú, že práve tí ľudia, ktorých vyčlenia, sú výnimoční. Skoro každý nadaný človek by mal charakterizovanú poruchu osobnosti. Ale to, že ženy sa serú do životov ľudí, s ktorými nikdy neprehovoria, ktorí ich majú úplne v paži, že si dávajú tak záležať na nejakých hlúpych handrách, ktoré sa rozpadnú spolu s nimi, to je zrejme úplne normálne. A potom že ľudia, ktorí sú samotári, ktorí sa jednoducho obliekajú, ktorí žijú jednoduchým životom sú nenormálni. To tí bežný ľudia sú šibnutý a tých, ktorí v sebe nájdu štipku rozumu odčlenia preč od nich s tým, že sú nenormálni. Veď sú, chvalabohu, lebo prečo by tí normálni mali byť rozumní a správni? Nenormálni by sa mali nazývať skôr výnimočnými...

ta3

:-))) aha Jooe Ker, tak Ty si zena, uz si budem pamatat
aj ja rada chodim na toto forum, lebo clovek spozna mnozstvo nazorov na jednu a tu istu vec, castokrat aj celkom odlisnych od svojich a moze konfrontovat a potom toto su realne problemy, skutocne pribehy, ktore pise sam zivot a reakcie su zvacsa uprimne, clovek lepsie spozna nazory inych a medziludske vztahy a vselicomu sa aj priuci
a ak mozem mat poznamocku na to, ze si hanbliva zenska, nuz hanblivost je ziaduca a namieste, ale by mala byt v patricnej tolerancii, inak moze skodit

Jooe Ker

ta3
jaaa sa nevzrusujem! na take ody ja gule nemama asi preto ,ze som hanbliva zenska :)
inac ,ja sa rada necham vystavit posobeniu novych myslienok a nazorov a sledujem ,co sa stane ....
tak sa mi naskytne prilezitost naucit sa nieco nove
Jooe Ker je žolik - "meno" je to len oblbovak, aby som neposobila ,ako zena
tak negativne ,ako to tu niekto pisal .
ze u....??

ta3

Jooe Ker, Uhlie, :-))) chlapci, nevzrusujte sa, o nic mi nejde a nic od Beskyda necakam, moj posledny prispevok patril jemu, on vie o com hovorim a ze to hovorim uprimne, inak sa ospravedlnujem, ze moj prispevok je trochu vzdialeny od Lostovej temy, ale vlastne tiez sa tyka dnesnych zien